- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1054 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1054 Culés
2
Prawda jest taka, że martwi mnie mocno mniejszy De Jong, który na dziś daje mniej drużynie niż Luuk! Kto by pomyślał, że tak się stanie?! Chłopak ma talent, nie można mu pewnie też odmówić profesjonalnego podejścia do zawodu, cieszy się, że jest w Barcelonie i da się go lubić, na tyle ile można oglądając go na ekranie. Jednak to nie są wytyczne, które decydują, czy ktoś ma miejsce w składzie zespołu czy nie. Mijają sezony, zmieniają się trenerzy, a Frenkie niemal nieustannie gra na swym poziomie, marnym poziomie, zważywszy na jego możliwości. Chłopak przechodzi koło meczów, nie tylko tych zwykłych, jeśli takie są, ale co gorsza, nawet tych bardzo istotnych jak wczoraj. Patrząc na zawodników jakich mamy dostępnych, i jak grają, to nie tylko nie widzę miejsca dla niego w pierwszej 11, jeśli nadal będzie prezentował się tak mizernie, ale do tego poważnie zastanowiłbym się na miejscu Xaviego i zarządu, czy jednak go nie sprzedać, bo na pewno jest to zawodnik, za którego możemy uzyskać spore pieniądze. Szkoda mi De Jonga, że nie idzie mu w klubie, ale trzeba patrzeć w przyszłość, a skoro po sezonie każdy piłkarz będzie oceniony i jego przydatność dla zespołu, to może się okazać, że trzeba Frankiego pożegnać.
0
@Pilka_jest_okragla Trzeba chłopa sprzedać bo trochę jest wart a tutaj siedzi już sporo i nie widać postępu w jego grze. Zreszta wszyscy z tamtego Ajaxu są nie wypalami