- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1873 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1873 Culés
9
"Najsmutniejsze jest to, że nikogo już nie porusza to upodlenie naszego państwa. Jeszcze kilka lat temu coś takiego byłoby niesłychanym skandalem i powodem do dymisji rządu. Dziś wszystkim jest to obojętne. Niby tylko 6 lat, a od cywilizowanych standardów dzieli nas epoka..."
Pozdrawiam wszystkich prawicowców stawiających znak równania między PO a PiSem. Jeszcze w tych wyborach zróbcie #mimowszystkoDuda bo LGBT jak na patriotów przystało i można zapomnieć o życiu tym kraju.
1
@Kusco15 powiedz to mojej dalekiej rodzinie zec wschododniej części która przez przyzwolenie na przemyt paliw za PO PSL zamknęła biznes
2
@endriuuu2 O jakiej przyzwoleniu na przemyt paliw za PO PSL mówisz naczelny pisowski obrońco?
4
@Kusco15 nie obrońco. Tej patologii nie można obronić:)
A takim przyzwoleniu:
https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1072340,wyludzenia-vat-sluzba-celna-rynek-paliw-siwy.html
3
@Kusco15 Tylko dlatego nie zakładam endusiowi ignora, żeby się pośmiać czasem z jego wpisów:-)
2
@kamyk_23 Oj ja mam tak z wieloma użytkownikami. Niestety część moich ulubieńców coraz mniej już się udziela. Ino herbujo :(
3
@endriuuu2 Ale działania przeciw mafiom paliwowym jednak w końcu podjęto. Za późno ale jednak bo to nie była tylko kwestią rządów PO ale też wcześniejszych. Co do PiS to oni nadal dają na to ciche przyzwolenie możesz o tym poczytać a we wszystkich innych kwestiach są 100 razy gorsi
1
@Kusco15 podjęto. Zrobiły to pisiory:)
Dasz mi jakiegoś linka do tych ich zezwoleń?
1
@endriuuu2 Sam poszukaj :) Pod działania PiS podstawe dała PO. Poczytaj trochę a ja nie będę dalej z tobą dyskutować bo łykasz całościowo narrację PiSu
3
@Kusco15 powalasz argumentami. Nie rozumiem tylko po co zaczynasz dyskusje skoro później jej unikasz