- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1158 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
6
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1158 Culés
1
#Haaland #DeLigt #Raiola
Przez odejście Messiego co się równa z obniżeniem wartości marketingowej Barcy oraz obniżeniem wartości sportowej, uważam że Laporta zrobi wszystko, żeby przywrócić poziom i w jednym i drugim aspekcie. Mam na myśli podpisanie umów/kontraktów (które niekoniecznie chciałby Laporta podpisać gdyby nie sytuacja z jaką się borykamy), dzięki którym zyskamy możliwość przyklepania "głośnych" nazwisk dających gwarancje poziomu sportowego i marketingowego - pomijam takie niewypały jak Couthino i Dembele..
Czuję, że tematy Haalanda i De Ligta (+ może kogoś jeszcze ze stajni Raioli) będą bardzo realne po sprzedaży kilku graczy z wysokimi pensjami (m.in. Couthino, Umtiti), kilku zbędnych z niższymi pensjami i podpisaniu kilku nowych umów sponsorskich, gdyż jedynie (i aż) transfer Haalanda niósł by za sobą obowiązek płatności kwoty transferu. Wszystkie pozostałe nazwiska, to pensja + premie, które i tak i tak zawsze mają miejsce.
Wiem, że ktoś może powiedzieć, że "no fuckin way", bo brak kasy albo brak miejsca na pensje. Warto tylko zauważyć, że w przyszłym sezonie, będziemy mieć już znacznie większy limit na płace niż aktualny (przykładowo jeszcze 2 lata temu mieliśmy limit na poziomie około 600-650mln, aktualnie mamy 91mln, a w przyszłym sezonie może on urosnąć do ponad 300mln).
Wszystko zależy od tego kogo się uda sprzedać i jakie umowy podpisać, ale temat o dziwo JEST REALNY.
0
@Fenelon Ja nie wierze kompletnie w oba transfery, jak przyjdzie Ferran Torres będę zadowolony i będę to uważał za sukces, że chociaż takiego piłkarza solidnego udało nam się ściągnąć.
0
@Coutinho007 Ferran Torres jak najbardziej byłby również na duży plus, także w obu przypadkach byłbym bardzo zadowolony. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń :)
0
@Fenelon E tam brać Vlahovicia
0
@Fenelon Jak już Haaland to raczej De Ligt skreślony jak przy Haalandzie widzę jakiś cień szansy jeśli te pasożyty poodchodzą tak przy ich dwóch bez szans.