- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1802 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1802 Culés
0
Co by nie mówić o Barcelonie Koemana i Xaviego, ja widzę jedną dużą różnicę: klasę obu panów. Wywiad z Koemanem brzmiał jakby on cisnął po zespołem i zawodnikach. Wypowiedzi Xaviego są bardziej z gracją, są też lepiej uargumentowane, widać w tym jakąś logikę i z wywiadu na wywiad coś się przewija. U Koemama to było bardziej agresywne, gorzej ubrane w słowa i z dużymi emocjami.
Nie żebym w jakiś sposób bronił Xaviego, bo w piłce możesz na konferencji mówić co ci się podoba tak długo jak wygrywasz, ale Xavi sprawia wrażenie bardziej ogarniętego. Ja tam daję mu czas bo wiem w jakim gównie jest teraz cały klub. Niech Xavi robi co może, zobaczymy co z tego wyjdzie
0
@kempnou to zajebiście że jedyną różnicę i zmianę na "+" widać w konferencjach.
Dla mnie trener może bluzgać na nich, byleby tylko gra wyglądała lepiej.
0
@Yoshi94 Nie powiedziałem, że jedyną. Ja widzę trochę zmian, wyników nie ma ale pewne rzeczy zaczynają się dziać dobrze. Od nikogo nie można teraz oczekiwać cudów.
Mój post się odnosił głównie do konferencji :)
0
@kempnou a ja nie widzę żadnej poprawy w grze. Jest jakiś pressing przez chwilę, a później w końcówkach przez to nas gniecie jakąś Osasuna. Do tego jakieś bezsensowne zmiany i gra na czterech ŚO.
0
@Yoshi94 Nie gadaj, że gramy jak za Koemana. Ważne jest to żeby Xavi widział, że wielu się nie nadaję i coś zaczął zmieniać. Niech samo sobie przesoeję skład i będzie mógł sobie przygotować zespół przed sezonem. Wątpię żeby ktoś przyszedł i z miejsca by lepsza gra.
0
@kempnou Czy ja wiem czy logiczne, w pierwszych konferencjach brzmiał trochę jak to że ta drużyna to ferrari i tylko RK zapomniał zrzucić pokrowiec przed jazdą, zwłaszcza piję do słów o Umtitim.