- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1071 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1071 Culés
12
Oglądnijcie sobie najlepsze kółko Maxa - to pierwsze w Q3 - coś niesamowitego, tak jeździ mistrz świata, tor to lotnisko, ale w miejscach gdzie trzeba było pocisnąć Max to zrobił - milimetry od barierek i idealne wyjścia z zakrętów.. Max musisz jutro opierdzielić tego pozera! MAX MAX SUPER MAX
0
@qbuteq Wyścig zweryfikuje kto jest mistrzem
1
@Encore No gdyby Hamilton nie dokonał zamachu w Copse na życie Verstappena to Max byłby już mistrzem w Arabii.
1
@MesQueUnClub96 Gdyby gdyby gdyby. Jutro jest "mecz" o wszystko.
5
@MesQueUnClub96 przestan gdybać dzieciak
0
@qbuteq jaki mistrz? Bo jak narazie to mistrz jeździ w Mercedesie i to 7-krotny. No i takich kołek to już w życiu najeździł wiele. Ahh ci hipokryci od Holendra
0
@MesQueUnClub96 Całe szczęście, ze Hamilton zyje po zamachu na Monzie
Komentarz usunięty
0
@qbuteq hahahaha, niech tam Maxiu oponek lepiej pilnuje
Komentarz usunięty
6
@NismoFCB Kibic Hamiltona mówi o oponach XDDDDD
0
@qbuteq Co się wydarzyło ? To ze skręcił w prawo blokując Hamiltona ? Biedny Maxiu tyle razy wypychał Hamiltona i blokował bo w chamski sposób aż trafiła kosa na kamień i bach w bandę hahaha
0
@MesQueUnClub96 hahhha widać ze nie oglądasz F1, jak tam komplety opon na jutro ? Haha
2
@NismoFCB No chyba ty nie oglądasz F1 XD
0
@MesQueUnClub96 „xDDDDD” tyle mi wystarczy z twoich argumentów
3
@NismoFCB XDDD @michal26 @mekston @qbuteq patrzcie na niego panowie
9
@MesQueUnClub96 no nie ma co dyskutować. Odklejenie od rzeczywistości i zwykły fanatyzm względem Lewisa. Tyle.
0
@MesQueUnClub96 O kurde ile dzieci się zbiegło hahahaha
1
@NismoFCB Wsypujesz się coraz bardziej z każdym postem.
1
@NismoFCB a kysz maro nieczysta
2
@MesQueUnClub96 wg niego na starcie na Wegrzech Norris wjechal w tylek Bottasa xd a Max jechal nieczysto po starcie na Imoli xdd