- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
0
GT7 zje ForzeHorizon5 fakt nie opinia.
Juz nie moge sie doczekac.Co trailer to lepiej.
2
@SteuerFreiMoney gt to zupelnie inna gra od Horizon
1
@SteuerFreiMoney zje w jakim aspekcie? Z tego co widze, nowa Forza to gra kompletna.
1
Przecież jedna to symulator a druga to arcade "znafco" @SteuerFreiMoney
0
@Jcob_95 @DawidekFCB @Ghotti
Wszedzie w necie je porownoja to i ja je porownuje i stwierdzam,ze GT bedzie duzo lepsze o Forzy.
Poszli w tuning mozna sobie z seryjnego auta zbudowac GT3.legengarny deepforest wraca.
Bedzie slicznie.
A tu juz jakies wyrzuty w moja strone...ajajajjjj Polska mentalität
Dawidzie samym realizmem,w Forziw niby duzo wszystkiego a po 3dniach sie znudzila.
3
@SteuerFreiMoney jak będzie w necie czeleng skoku z mostu też skoczysz? Zupełnie inny target graczy poza tym CP na trailerach był już ogłoszony gra dekady i miał być lepszy od rdr2 czy w3. Mogą tam pokazywać co chcą gracze zweryfikują.
Ajajajajjj ci uchodźcy co musieli za chlebem uciekać z kraju.
0
@Ghotti no widzisz,nie ja wyjechalem z kraju,tylko juz moi rodzice.
Wiesz ojciec wolal leczyc ludzi niz jak w Polsce wtedy probowac ich leczyc,denerwowal go ciagly brak wszystkiego itd.
Pozatym zarobki lekarzy w DE a w PL to niebo,a ziemia,wiec nie dziwie mu sie,ze wyjechal.
A skoczylbym jesli na dole bedzie woda to skacze.
Kocham ExtremeSports i adrenaline wiec wykonywanie niepojetych rzeczy jest dla mnie czysta przyjemnaoscia
1
@SteuerFreiMoney dobrze za tak wszyscy nie myśla bo kraj byłby pusty i dobrze że np. Religa był na tyle uparty by w 1985r mimo przeszkód z każdej zapewne strony bo inaczej być nie mogło? Udało mu się zrobić krok milowy w kardiochirurgii
0
@Ghotti szaczunek dla niego,na zawsze.
Ale wiesz,zapewne mial wieksze mozliwosci,niz w malomiasteczkowym szpitalu(Krapkowice).
Gdyby Religa wyjechal do innego kraju,bylby jeszcze wybitniejszym specjalista.