- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1666 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1666 Culés
0
Pomimo porażki dzisiejszy mecz wypadł nienajgorzej na poziomie taktycznym, bowiem zespół potrafił stworzyć okazje do zdobycia bramki. Brak skuteczności moim zdaniem wynika z indywidualnej dyspozycji zawodników, a zwłaszcza Depaya, który po w miarę dobrym początku sezonu prezentuje się coraz gorzej i absolutnie nie spełnia pokładanych w nim nadziei jako lidera ofensywy. Wejście Dembele dodatkowo dodało energii w poczynania ofensywne zespołu, ale z uwagi na jego podatność na kontuzje i chęć odejścia z klubu raczej nie należy wiązać z nim długofalowych planów. Gra obronna również uległa poprawie - o utracie bramki zadecydował indywidualny błąd Desta, który zmarnował cały wysiłek defensywy. Z formacji obronnej na największe wyróżnienie zasługuje oczywiście Araujo, który imponuje szczególnie pod względem fizycznym. Warto wspomnieć jeszcze o Puigu, który dzisiejszym występem po raz kolejny potwierdził, że nie należy wiązać z nim jakichkolwiek nadziei na przyszłość. Podsumowując, widać poprawę w grze zarówno w defensywie, jak i ofensywie, ale na wyniki trzeba będzie poczekać.
0
@Guevara Cou i Depay wyglądają jakby mieli blokadę psychiczną (w przypadku Depay'a zmęczenie psychiczne może mieć wpływ na to). Reszta ma problemy z wykończeniem, musi popracować z nimi Xavi. Depayowi przyda się niedługo jakaś przerwa.
1
@Rewolucja123 Jakie zmęczenie psychiczne? To po prostu nie jest zawodnik na tak wielki klub, a w dodatku nie jest ani skrzydłowym ani środkowym napastnikem
0
@Rewolucja123 Coutinho w ogóle nie biorę pod uwagę, bo moim zdaniem klub powinien pozbyć się go jak najszybciej. Co do Depaya i potrzeby przerwy się zgadzam, jednak ze względu na kontuzje innych zawodników na chwilę obecną nie widzę alternatywy.
0
@Mr8lack Też prawda, przed Depayem stawia się zbyt duże oczekiwania. Jeszcze te kilka lat temu byłby co najwyżej wartościowym zmiennikiem, a fakt, że teraz ma stanowić o sile ofensywy w pełni oddaje degrengoladę, z jakiej musi wyciągnąć Barcę Xavi.