- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 817 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 817 Culés
2
Rozlosowali.
Nasze szanse z Rosją oszacowałem na 46%. Były ze mnie drwiny, dziwili się, skąd ja to obliczyłem, czy ze wzoru Hajty, czy przez leki... A tutaj się okazuje, że bukmacherzy się ze mną w miarę zgadzają co do tego meczu. Wziąłem przed chwilą z STS kursy, wziąłem kartkę, długopis, kalkulator, podzieliłem na obie drużyny to, co było na remis, bo remisu być nie może. I co mi wyszło? Wyszło mi 56% szans na zwycięstwo Rosji i 44% na wygraną Polski. 2% pomyłki, ale myślę, że bukmacherzy też trochę na razie przeceniają tą Rosję. Bukmacherzy najwyraźniej też stosują wzór Hajty?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10965630#comment-10965630
Już media pompują balonik, że my mamy Lewego, a oni takiego napastnika nie mają. Ale mają lepszą obronę i lepszego trenera! Sousa jest chyba synem Zidana, ma szczęście, bo jakbyśmy trafili na Włochy albo Portugalię, to ja bym na miejscu prezesa wydał komunikat o zwolnieniu trenera minutę po skończeniu losowania, dla przykładu, niech przyszłe pokolenia, przyszli trenerzy wiedzą, że nie wystawia się dobrego składu z farmerami z Andory i nie oszczędza się tych dobrych z dobrymi Węgrami... Lewy jest pod moją obserwacją po tym kompromitującym zajściu. Widzę natomiast duże szanse na awans, obserwując otoczenie kadry Rosji, wiadomości o absencjach, itd.
Jeszcze jedno, jak my się boimy Rosji, to my nie jedźmy na ten mundial. Nie jedźmy na mundial, żeby grać o wyjście z grupy. Mi to jest obojętne, czy oni wyjdą z grupy, czy nie, czy przegrają 1, czy 2 mecze. Na turnieje mistrzowskie jedzie się po pierwsze miejsce, po puchar. Oczekuję mistrzostwa, a nie dywagacji i zastanawiania się, czy my damy radę z tą Rosją... To jest ta polska myśl szkoleniowa - celem wyjście z grupy, a potem niech się dzieje, co ma się dziać. Myślę, że Paulo Sousa tej mentalności nie rozumie i tu ma mój szacunek, bo to jest mentalność zwycięzcy.
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@mikiiki nie podzielam agresji ale zaśmiałem się na głos ^^
0
@Jakchcesz A co mu napisał?
0
@Pawel13sz żeby zamknął pewna część ciała ;)
0
@Woland10 Nic dziwnego że tylko 2% błędu przecież wiedzy i wyczucia to można ci tylko pozazdrościć.
Na 100% jesteś multikontem poznaję ten dziadowski styl pisania.