- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 722 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 722 Culés
10
Dla tych którzy przegapili poranny post z serii o seryjnych:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10927892#comment-10927892
Wczorajszy post:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10923869#comment-10923869
@kubix05 @kuba1794 @Kurkmen @Don-Corleone @don'T.R.I.P.e @Dembele_gora @sokot @Chaoss @Muszynianka @LucaMancini i inni zainteresowani.
1
@AmigoBlancos Oglądany był nowy materiał Netflixa "Gdzie jest Marta?" Kurde, obejrzałem jeszcze wcześniej "Morderstwa w Alcasser" i muszę stwierdzić, że sądy w Hiszpanii to o wiele, wiele większy syf niż te w Polsce. Niesamowite cyrki się tam odstawiały.
1
@Homeopata8989
Przegapiłem, ale dzięki za sugestie na pewno za jakiś czas zobaczę :)
2
@AmigoBlancos Dzięx - Szacowny Panie Marszałku, bardzo lubię Pański cykl, tak trzymać, serdecznie Pozdrawiam, bo tylko tyle mogę zapodać w necie, nie ma innej opcji, ażeby się Panu odwdzięczyć, w każdym razie zawsze Jesteś na propsie :)