- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1603 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1603 Culés
3
Ogłaszam oficjalnie, że w Fifie22 nie ma słupków xD. Straciłem w ostatnich paru meczach cztery gole (wszystkie z rożnych co ciekawe - dośrodkowanie na krótki słupek) i piłka uderzona głową przechodzi przez konstrukcję bramki. :D
EA sports...
1
@Sau_Ron Jest glitch także z rzutem rożnym rozegranym na krótko, a mianowicie jeśli wykonasz na krótko, podasz przed pole karne, PRZYJMIESZ piłkę i od razu dośrodkujesz to na 99% jest gol. Straciłem dzisiaj tak 3 gole w jednym meczu, myślałem, że wyjdę z siebie. EA doskonale wie o tych błędach, ale ma to w dupie
1
@PawkoFCB to ja wiem przyjacielu, ale mi chodzi o dośrodkowanie na bliższy słupek. Wówczas każdy strzał przechodzi przez słupek i jest gol xD. Co najlepsze obrońca nie jest w stanie tego obronić, bo zanim się ruszy, to piłka mija już linię bramkową. Czyżby trzeci glitch XD? Aby to wyszło musisz po prostu dośrodkować na bliższy słupek i już. Piłka prosto z rożnego leci do bramki. Tylko, że trzeba dobrze wcelować.
0
@Sau_Ron Możliwe XD Ja nauczyłem się schematu, że biorę kontrolę nad zawodnikiem w polu karnym, schodzę na krótki i dośrodkowanie leci do niego. Też często jest gol :v
1
@PawkoFCB Te rzuty rożne to porażka w tej grze xD
0
@PawkoFCB Najlepsze, że na początku myślałem, że moja obrona jest jakaś upośledzona, ale jak obejrzałem powtórkę, to normalnie spadłem z krzesła xD Za każdym razem ten walony bliższy słupek jest przenikany przez piłkę. Nie da się tego obronić, jak się tego nauczy dokładnie wykonywać
1
@Sau_Ron Ogólnie gra w obronie to dramat w tej grze. Zawodnicy łamiący linie spalonego, odsuwający się od zawodników po przełączeniu, autoblocki. O ile gra w ataku jest spoko to w obronie wiele jest do poprawy
0
@PawkoFCB EA sports... Tylko tyle w temacie xD