- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 701 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 701 Culés
8
Tvp Info transmituje marsz i podkreśla hasło "niepodległość nie na sprzedaż", podkreśla to w kontekście sporu wewnątrz Unii.
Tvn 24 nawiązuje do niechlubnych gości z różnych formacji politycznych z Europy, jacy w przeszłości byli obecni na tym wydarzeniu. Podkreślają i uwypuklają każdy możliwy, negatywny aspekt.
Polsat News relacjonuje... I tyle. Ani nie robi nagonki, ale również nie chwali.
Tak to teraz widzę.
2
@Stoiczkow normalka. Dlatego oglądam Polsat news ;)
5
@Azi Ale byli tacy co twierdzili że najbardziej obiektywna stacja to TVN =D
1
@kamilo0066 To jeszcze nic. Byli też tacy, co upierali się i nazywali ją rzetelną stacją.
1
@kamilo0066 "są i tacy którzy przekładają owce nad dziewczyny. Nic tylko współczuć jednym i drugim."
0
@Stoiczkow W sensie, że stacja należąca do kolesia, którego interesy zależą w głównej mierze od dobrych układów z władzą, jest obiektywna? No, nie mogło być inaczej.
3
@Persyfl Można to też tak postrzegać. Ja uważam, że Polsat przynajmniej stara się pozycjonować w centrum. Oczywiście każdy to może widzieć inaczej ze swojej perspektywy.
1
@Stoiczkow Nie oglądam żadnej z wymienionych stacji, żeby nie było. Żadnej nie pochwalam. Współczesne media to zło, a co gorsza teraz opierają się już głównie na trendach w mediach społecznościowych.