- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
0
Michał Pol mówił w jakims ostatnim live, ze Messi nie wygrał nic z Barceloną. Copa del Rey to przecież nic.... A no i wygral jeszcze Copa America, ale to jest przecież smieszny turniej, bo to w koncu nie Euro. Rozumiem wspierać swojego rodaka jesli o zlotą pilkę chodzi, ale no umniejszanie w ten sposob Messiemu i pomijanie faktow to troche mało profesjonalne i cringe'owe.
1
@POLAK12345 Jak ktoś uważa, że Copa America to nie jest wielki turniej, bo nie jest tak wypromowany i medialnie opakowany jak Euro, to moim zdaniem wiedza takich osób nt. piłki jest uboga jak mysz kościelna.
1
@skubi99 No przecież wygranie Copa to jak pstryknięcie palcem. Pewnie dlatego Argentyna miala przez lata taki problem to wygrać. Swojego czasu takie Chille to było ponad większością europejskich drużyn. Brazylia to samo. Urugwaj? Chyba nie musze przypominać o Forlanie i MŚ 2010. Zgadzam się z Tobą w pełni.