- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1171 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1171 Culés
0
Myślicie, że jak Pedri wróci, to pomoc będzie wyglądała Pedri-Busquets-De Jong, czy Gavi, bądź Nico pokazali się na tyle, aby móc zawojować coś w 1 składzie na dłużej?
0
@sintesox Pewnie Pedri De Jong Busi niestety...
7
@Coutinho007 Mam nadzieję, że jak przyjdzie Xavi, to skończy się immunitet i w końcu będą odpowiednie rotację pomiędzy zawodnikami, którzy nie dają tyle ile powinni.
0
@sintesox oby Gavi-FDJ-Pedri
0
@sintesox Immunitet będą mieli wtedy wychowankowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@sintesox Kto wie co ma w głowie Xavi mysle że jednak Puig zacznie dostawać u niego szanse a czy je wykorzysta to juz druga sprawa
2
@sintesox Też mam taką nadzieję, De Jong był do zmiany wczoraj jako pierwszy, nic nie dawał totalnie a grał 90 minut... Przypomniał mi się kazus Rakiticia aż jak nie miał formy a mimo to grał non stop po 90 minut...
2
@MrShakira Nico > FDJ obecnie
0
@MrShakira Podobno są głosy, że Busquets ma być fundamentalną postacią w pomocy dla Xaviego.
0
@sintesox Najgorzej.
0
@Rewolucja123 Busquets też jest wychowankiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@sintesox O tym właśni mówie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Cwaniak4 Też mam nadzieję, że dostanie szanse, ale raczej Pedri na tyle zakorzenił się w 1 składzie, że ciężko będzie Puigowi wygryźć go z pierwszej jedenastki. Musiałby chyba co mecz 2 asysty mieć, żeby to się stało.
0
@Coutinho007 Zgadzam się z De Jongiem, ale po golu Fatiego widać było, że Barcelona będzie bronić wyniku, więc nie było sensu wpuszczać na ostatnie 15-20 minut np. Puiga.
1
@sintesox Raczej na skrzydło za niego Dembele a Gavi do środka ;)