- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 873 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 873 Culés
2
Tak szczerze mówiąc, to czy naprawdę uważacie, że my możemy gdzieś zajść z takimi zawodnikami jak Gavi, Nico, Eric Garcia, Mingueza itd.? Nie chodzi mi o pojedynczych zawodników, tylko o opieranie całej gry na tych zawodnikach. Bo jak dla mnie to fajnie brzmi, że grają młodzi Hiszpanie i wychowankowie, ale to nas nie wzniesie na najwyższy poziom.
5
@PatrychoO No jeśli grasz tak młodymi zawodnikami to niestety musisz zaakceptować że wyniki nie będą jakieś wow
14
@PatrychoO Teraz nie, ale za 3-4 lata tak. Teraz mogą być niesamowitym dodatkiem do zespołu, ale nie kręgosłupem jaki z nich robił po części Ronald. To nie pomaga piłkarzowi też w głowie. Może teraz opierać się na swojej radości z gry i wsparciu kibiców (bo oni wspierają bardzo młodych na początku, zwłaszcza swoich), ale potem oczekiwania rosną i patrz na przykład Pedriego. Tak nie wolno ich wprowadzać, zwłaszcza przy takiej presji kibiców, muszą dostawać szansę co jakiś czas, czasami być pierwszym rezerwowym, jak Moriba, ale nie stanowić o sile zespołu. Jedyne co może pozwolić grać takiemu piłkarzowi, to kompletne odcięcie od mediów, silna psychika i chęć poprawy, którą dużo młodych ma.
0
@PatrychoO
uważam ze za 3-5 lat mają szansę być bardzo dobrzy:) i możemy mieć mini pokolenie jak xavi,busi, iniesta kilka lat temu
2
@Rewolucja123 tylko dlaczego młodzi mają nie grać skoro prezentują się lepiej od takiego Coutinho czy de Jonga? Mają być karani siedzeniem na ławce tylko za to, że są młodzi?
"Słuchajcie Gavi i Nico. Jesteście w lepszej formie od pozostałych, ale ze względu na wiek nie mogę narzucać na Was tak dużej presji, więc głównie będziecie wchodzić z ławki na ostatnie kilkanaście minut. Mam nadzieję, że rozumiecie."