La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 892 Culés

26

Poczekajmy z tym świętowaniem. Ostatnio co zatrudniony trener, to nie lepszy od poprzedniego. Oby nie było ciągu dalszego równi pochyłej, choć bardzo trudno sobie wyobrazić by prowadzić chłopaków gorzej niż Koeman.

1

@Comentateiro no to zapnij pasy i się przygotuj.

2

@Comentateiro Tu zawszę po zwolnieniu trenera panuję huraoptymizm, a po 3 miesiącach Ci sami co gloryfikowali nowego szkoleniowca zwalniają go xD

0

@Comentateiro @arasz1819 Nie ma wolnych gorszych trenerów. Ole zajęty....

0

@PatrykBarca nie wiem co i ile pamiętasz, ale tak samo skakali po zwolnieniu Valverde. Z resztą, niedługo się przekonasz o czym mówiłem od roku.

0

@arasz1819 Ja juz tez Ci mowilem. Nie licze na trofea. Ale na to ze od naszej gry nie beda bolały oczy. Nikt mi nie wmówi ze obecne zajmowane pozycje z LL i CL odzwierciedlają nasz potencjał kadrowy. O grze nie wspominając.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?