- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1618 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1618 Culés
0
Zapraszam do dyskusji na temat tego co Ronald Koeman zrobił dobrego w klubie FC Barcelona
6
@BombowiecKrawczyk
Dla kibica Realu sporo.
0
@BombowiecKrawczyk Yebnął do śniadania cztery wina z gwinta na hejnał.
0
@BombowiecKrawczyk wprowadzenie kilku młodych zawodników
Pedri, Araujo, Minqueza, Gavi, Nico
1
@IronSanHybrid I to w wieczór przedmeczowy.
3
@AmigoBlancos w sumie to wygrał więcej pucharów niż Real w tym czasie xD
0
@Messibestplayerintheworld To się nie liczy, bo nie miał kim grać
0
@xL4sTx
Jeśli popatrzymy na bilans spotkań z tymi wielkimi z tego sezonu to są to 4/4 porażki:
Barca-Bayern 0-3 ❌
Benfica-Barca 3-0 ❌
Atletico-Barca 2-0 ❌
Barca-Real 1-2 ❌
Bilans bramkowy:
1-10...
Ale puchar Króla z poprzedniego sezonu rozgrzesza Koemana... xD
6
@BombowiecKrawczyk Postawił na Pedriego a mógł linie pomocy tworzyć z Busiego de Jonga i Pjanica. Wprowadził do pierwszej 11 Moribe za którego klub skasował 15 mln euro. Dał możliwość gry piłkarzom z drugiego zespołu Araujo i Mingueze dzięki czemu wzrósł znacząco majątek klubu. Postawił w tym sezonie na Gaviego który nie był takim oczywistym kandydatem do gry zwłaszcza w wieku 16 lat. Dał mozliowśc gry Nico, kolejnemu zawodnikowi, który może stanowić o sile klubu w przyszłych sezonach. Zdobył z zespołem Puchar Króla, być może jedyne trofeum dla klubu w okresie najbliższych 2 lat.
2
@AmigoBlancos czy ja powiedziałem, że rozgrzesza? xD Gość pyta co zrobił dobrego Koeman, a ty wjeżdżasz z takim czymś. Najlepsze jest to, że niby przegrywamy z mocnymi zespołami i Realem, ale i tak coś w przeciwieństwie do was mogliśmy wstawić do muzeum.
0
@xL4sTx
Tak jak wspomniał kolega, tyle dobrego, że zdobył z zespołem Puchar Króla, być może jedyne trofeum dla klubu w okresie najbliższych 2 lat.