- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 967 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 967 Culés
4
Gracie Romy w jakiejs lidze tymbarka i sie dziwicie.
Ja to sie boje lige europy obstawiac, a co dopiero tego czegoś:D
Pewnie nawet na powaznie nie traktuja tych rozgrywek sami zawodnicy
2
@Rust_Cohle Nikt normalny nie gra ligi konfrencji
2
@Rust_Cohle Po fakcie to każdy jeden mundry
1
@Encore nawet nie tykam tego czegos.
Juz na lige europy taki kupon w miare bezpieczny za mala stawke bo tez sie cuda tam dzieja, a co dopiero w lidze konferencji.
@HighestInTheRoom nie po fakcie bo nie bez powodu tego czegos nie obstawiam :D
1
@Encore tak samo nikt miał nie grać poważnie Ligi Narodów, a intensywność i zaangażowanie na wysokim poziomie
2
@DaPidejpi Jak to nie?Francuzi odrazu powiedzieli że będa wystawiać najlepszy skład i idą po te trofeum.
1
@Rust_Cohle Ja tylko w tym tygodniu dorzuciłem 2 mecze z tej śmiesznej konferencji, luźny kuponik i moze akurat na picu wejdzie xd
1
@Encore co xD spójrz co ja napisałem
2
@DaPidejpi co ty porównujesz wgl finaly ligi narodow do tego pucharu pocieszenia.
Jak myslisZ ze takie kluby jak Roma czy Totki sie tu będą spinac to powodzenia.
Finaly ligi narodow repki graly najlepszymi skladami i ostro się spinali
1
@DaPidejpi Ja odrazu nie kupywałem tej narracji że nikomu się nie chce grać LN.Ludzie chyba nie ogarniają że trofeum reprezentacyjne jest bardzo trudno zdobyć a szczególnie w Europie.Dla przykładu Belgia od ponad 50 lat nie może wygrać zadnego pucharu reprezentacyjnego.
1
@Encore lige konferencji to juz bym wolal single grac na jakies niespodzianki plaska stawka.
Tu mniejsze kluby samym zaangazowaniem beda robic roznice
0
@Rust_Cohle lepsza liga Europy niż mistrzów ;d
Przynajmniej dla mnie xd