- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
27 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
9
Lista piłkarzy do pożegnania:
-Coutinho "talent z Brazylii, który jak tylko będzie zdrowy znowu powie, że walczy o wszystko"
-Bembele "stały pacjent w szpitalu. Ponoć ma kontakty z lekarzem, ale nie wiadomo, czy za namową Umtitiego nie leczy się u szamana"
-LDJ "Drewno, prawdopodobnie dąb"
-Braithwite G.O.A.T "Król po przejściach"
-Lenglet "Prawdopodobnie padł ofiarą wysokopoziomowego skilla szamana "Pech". Istnieją podejrzenia, że ów szaman leczy Umtitiego. Zaklęcie zostało rzucone, aby Umtiti mógł zająć jego miejsce w obronie , niestety jakaś cząstka obiła się rykoszetem i dostał również sam Umtiti, przez co płacze i czuje się niedoceniony.
-Umtiti "uczeń szamana. Niskopoziomowy mag, używający podstawowych skilli i robiący build pod życie zamiast dmg.
Lista trenerów do pożegnania:
-Ronald Koeman "Życie jest jakie jest - to jego życiowe stwierdzenie. Mówi się, że jest doskonałym ogrodnikiem, bo nieźle dogaduje się z dębem i wystawia go ciągle w wyjściowym składzie. Nie ufa innym. Uważa, że każdy chce go wykiwać,a szczególnie rząd, na którego czele stoi potężny wojownik Laporta. W tym starciu niestety nie ma szans bo ów wojownik ma 100lvl i kosi taki noobków jak Koeman. Dlatego szuka osób do party".
0
@Sau_Ron obczaj pw
2
@Sau_Ron Akurat jak nie jestem fanem Braita to powinniśmy go zostawić na chociaż 1 sezon. Koleś nie zarabia jakoś dużo, nie robi problemów, że jest rezerwowym. A nie mamy szans na lepsze alternatywy patrząc na finanse.