- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
0
"By istnieć potrzebuję powietrza, choć żadna ze mnie żywa istota. Mam nieskończony apetyt, mógłbym jeść i jeść. W odpowiednim czasie jestem gościem w waszych domach, innym razem, zabójcą bądź złodziejem, co szczęście zabiera" Co to jest?
1
@Sau_Ron ogień? XD
1
@Ojciec5tkidzieci Bardzo dobrze, a wiecie co jest najlepsze? Te trzy zagadki są dla wielu zbyt trudne xD
0
@Sau_Ron "By istnieć potrzebuję powietrza, choć żadna ze mnie żywa istota"
Tu pierwsze skojarzenie to rzeczywiście ogień, ale dalsze jakoś do mnie nie trafjają.
"Mam nieskończony apetyt, mógłbym jeść i jeść"
To tak średnio mi pasowało.
"W odpowiednim czasie jestem gościem w waszych domach, innym razem, zabójcą..."
Tu znów w miarę pasuje, ale kompletnie nie rozumiem ostatniego:
"bądź złodziejem, co szczęście zabiera"
??? chyba że to z jakiegoś przysłowia?
0
@Bobo25 Ile byś nie dokładał do ognia, to pochłonie niemal wszystko.
Złodziej dlatego, ze moze spalic np. Twoj dom. Jesli nikogo nie ma w nim, to po prostu "zabierze" dorobek Twojego zycia.
0
@Ojciec5tkidzieci Wyjaśnione w punkt :)