- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 771 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 771 Culés
1
Zastanawia mnie czemu nikt nie rusza po Oyarzabala. Gość jest tak wszechstronny ma właściwie wszystko żeby grać w topowym klubie jest jeszcze stosunkowo młody a dalej siedzi w Realu Sociedad. Nawet powiem więcej stylem gry bardzo pasuje do barcelońskich wychowanków mam nadzieję że w końcu ktoś po niego ruszy bo się trochę marnuje.
0
@Emhyr Ale on chyba nie chce odchodzić
0
@Emhyr Po co ma odchodzic do gorszego klubu? (° ͜ʖ °)
0
@4drian0 nie sugeruję żeby Barca po niego szła tylko że ma taki styl ja bym go w City widział
0
@Encore Serio? To dziwne w sumie bo mocno przerasta swój klub
0
@Emhyr On nie chce raczej odchodzić, a poza tym Sociedad stawia zaporową cenę :)
0
@Emhyr Może i tak, ale kto tak na prawdę go potrzebuje i jest w stanie opłacić jego klauzulę?
0
@Khajio takiego piłkarza myślę że dużo klubów by wzięło z pocałowaniem ręki ma dopiero 24 lata i może się jeszcze mocno rozwinąć
0
@Emhyr No tak, ale, który klub byłby wstanie dać 75 milionów na Oyarzabala?
Liverpool ma Salaha, Mane, Jote, Elliotta i jak już, to przyda im się ktoś numer cztery (choćby plotki o Adeyemim, Raphinha).
City ma Mahreza, Grealisha, Fodena, Sterlinga, Torresa, więc nawet nie ma gdzie go wcisnąć
Chelsea ma Havertza, Mounta, Ziyech, Pulisicia, Wernera i bez sprzedaży jest jak wyżej, a chętnych na tych gorszych nie ma.
Bayern ma Sane, Gnabrego, Musiale i Comana, czyli jak powyżej.
Zostaje Juventus, United, PSG, Barcelona i Real. Allegri stwierdził w ostatnim wywiadzie, że mocno pracujący w obronie Chiesa jest zbyt ofensywny do gry w czwórce pomocników, więc dla Hiszpana nie ma prawdopodobnie miejsca w tym pragmatycznym footballu. Inna sprawa, że Juventus ze swoimi brakami 75 milionów nie wyda na jednego gracza. Zostaje Barca, Real, United i jak zawsze PSG. Cztery kluby, jeden z nich biedny tak bardzo, że do lata może tyle nie uzbierać w ogóle, drugiego priorytetem są dwa gigantyczne transfery, trzeci i czwarci są realnymi klubami, ale też trzeba pamiętać, że Oyarzabal nie jest jedynym ciekawym skrzydłowym na rynku, zwłaszcza, że oba kluby są dość znane z przekładania za dużej wagi na nazwisko.
0
@Khajio Taki Inter nie ma 10 i by tam pasował półlka wyżej w mojej opinii od Sociedad
0
@Emhyr Pytanie tylko jak u nich stoi to wszystko finansowo. Po sprzedażach Hakimiego oraz Lukaku za 150 milionów i marnych zakupach w lato może lepiej stoją, ale dalej mają jeszcze do wykupienia Correre za ponad 30 milionów czy Chińczyka za sterami, który za swoje działania nie jest szczególnie kochany. Oyarzabal może i by tam pasował, ale cena (nikt wypożyczenia z przymusem kupna za dwa lata im nie da) i konieczność ważniejszych transferów (Brozovic odchodzi za darmo, Handanovic, nie ma stoperów rezerwowych) raczej przekreślają nawet zainteresowanie.