- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1144 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1144 Culés
4
Pirlo to jedyny dowód na to, że Xavi odmówił i moim zdaniem zrobił dobrze. On tutaj przyjdzie za kilka lat kiedy jego kolegów z boiska już nie będzie. Conte nierealny, może by się fajnie darł, ale kolejna inba z zarzadem gwarantowana. Ten Haag nie zostawi Ajaxu, Martinez odmówił (i dobrze...), a Gallardo jest opcja dopiero od stycznia, tyle czekać nie można.
Poza tym za Pirlo prawdopodobnie przemawia aspekt finansowy i brak dużych wymagań. 2 puchary z Juventusem zdobył, a w lidze jak na razie Allegri żadnych lepszych wyników nie odnotowuje.
Nie twierdzę, że to idealny kandydat, ale wystarczy tu jakiś człowiek, który powie młodym, że nie są do niczego, tylko zmotywuje ich do wielkich celów. Andrea to wielki autorytet.
1
@barcelonaLM Też mi się tak wydaje.Jednak Xavi i nadal stara gwardia w zespole to mogło by nie być dobre połączenie.
1
@barcelonaLM Albo Laporta stwierdził, że Xavi nie bo chciał go Font
0
@barcelonaLM Jeżeli trener ma być od glaskania młodzieży i podnoszenia na duchu wszystkich. To może jakiegoś pedagoga szkolnego zatrudnijmy...
0
@barcelonaLM Też mi się wydaje, że odmówił, ale według mnie dlatego, że sytuacja, w której został postawiony jest dramatycznie zła i wszyscy oczekiwaliby wybawienia Barcy, a nie oszukujmy się, nawet trener ze światowej topki nie byłby pewniakiem co do tej kwestii
0
@PatrykBarca To ma być tylko jedno z zadań. Przypomnę że ten Pirlo zrobił 3:0 z Kumunem na CN. W pierwszym meczu mieliśmy farta że Morata strzelił hatricka z spalonych