- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
1
@Encore @JimMorrisonFCB @ElTomas @Rust_Cohle i wszyscy, którzy grają w FPL.
Przypominam, że już jutro o 12:00 deadline. Ostatnia kolejka przed dwutygodniową przerwą reprezentacyjną. Transfery porobione ? Ja wykorzystałem tylko jeden. Będą dwa free w razie, gdyby ktoś złapał kontuzję. Niestety znowu Trent A.A. wypada. Odkąd go kupiłem wypadł z dwóch meczy przez kontuzję, a w trzecim zdobył 1pkt xD
0
@Kengo Tsimikas za niego ma grac?
1
@Rust_Cohle Watpię. Raczej Milner tak jak dotychczas w tym sezonie.
0
@Kengo Faktycznie, on na drugiej stronie gral za Robertsona
0
@Rust_Cohle Z drugiej strony ja zaryzykuję i zostawię Trenta. Wolę tymczasowo zamrozić środki niż się go pozbywać. Facet ma statystyki w ofensywie lepsze niż większość pomocników + może mieć pkt za czyste konta i dopóki nie zaczął wypadać przez te drobne kontuzje był w znakomitej formie. Poczekam i przyjrzę mu się przez pierwsze 1-2 kolejki po przerwie.
0
@Kengo nic Ci to nie da.
Ide po was.
0
@Rust_Cohle Życzę powodzenia. Na ten moment tracisz do mnie 34 pkt :P
0
@Kengo zrobisz kolejke jak Enkor ostatnio i Cie mam xD
0
@Rust_Cohle To popatrz ziomek jaki był mój najsłabszy wynik w jednej kolejce do tej pory XD Moja średnia pkt na kolejke w tym sezonie to 66.
0
@Kengo spuchniesz jak Roma.
0
@Rust_Cohle Przyszłość pokaże jak zawsze. Powodzonka :D
0
@Kengo Jeszcze pomysle, mam jeszcze optymalny sklad po ostatniej fatalnej kolejce i licze, ze tym razem bedzie lepiej.
0
@Kengo ja Trenta zostawiłem. Za to sprzedałem Jote i za niego wjechał Raphinha oraz Sako za Odegaarda. Ten niewypał :P
0
@ElTomas Nie wiem, czym się kierowałeś biorąc Odegaarda xD on mało kreuje, pomocnik powinien zdobywać pkt za gole i asysty, a on robi to rzadko. Nie wypowiem się na temat Raphinhi (chociaż terminarz ma teraz znakomity), ale Saka powinien Ci się nieźle spłacić.