- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
1
Analizując na chłodno wczorajszy mecz ... muszę niestety kolejny raz napisać, że rywale byli bardzo skuteczni, ale to ma także swoje drugie dno. To dzięki naszej defensywie, a raczej dzięki temu że żadnego oparcia w linii defensywy nie mamy, każdy rywal przeciwko nam jest tak skuteczny. Prawie każdy strzał z pola karnego w światło bramki kończy się golem. Katastrofa.
Co zrobiłby w takiej sytuacji - przy brakach w ofensywie i niestabilnej linii pomocy - topowy trener ? Zapewne poukładałby zespół w defensywie i od defensywy ją budował. Jak można próbować grać ofensywnie z Benficą w obecnej sytuacji na wyjeździe z takim Luukiem z przodu ? Facet podczas ostatnich kilku meczów przechodzi sam siebie. Już nawet nie będę przywoływał danych, które by zobrazowały jego nieskuteczność. Jedyną naszą ostoją spokoju na ten moment w defensywie jest Araujo. Reszta prezentuje się poniżej oczekiwań lub ma źle przypisane role (jak Garcia na początku wczorajszego meczu, co poskutkowało stratą gola).
Jeśli Koeman zostanie zwolniony (a mam nadzieję, że tak się stanie, bo w dzisiejszym footballu drużyna bez odpowiedniej taktyki nie zaistnieje) budżet na pensje dla nowego sztabu szkoleniowego będzie dość niski, więc Laporta albo postawi na znanego trenera, który będzie chciał się 'odbić' ryzykując i podejmując takie wyzwanie lub wybierze trenera z potencjałem z niższej półki typu Diego Martinez (na którego ja stawiam w obecnej sytuacji sportowej i ekonomicznej).
1
@Kengo jeśli ostatnie informacje to prawda to Barcy po prostu nie stać na nowego trenera.