La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1786 Culés

konto usunięte

2

Jak zwykle gdy jest jakies wieksze wydarzenie w świecie konsol i powraca jak mantra zajadła dyskusja co lepsze.

Jeśli kto sobie kupi Audi albo BMW albo golarkę philips zamiast braun, właściciel tego sprzętu będzie chwalił swoje jako najlepsze. Tak jest i będzie! No bo jakże by inaczej przecież nie przyzna sie, ze kupił cos gorszego mimo, ze faktycznie takie moze byc.
Kazdy kupuje wedle swych upodobań i będzie bronił swych racji ze jego sprzet jest najlepszy to daje poczucie większej wartości. "Patrz ten ma xbox ja ma sony jestem lepszy patrz patrz i tak w drugą stronę" Żeby tylko dowartościować sie ze ja mam cos niby lepszego.


A co da odwiecznej wojenki xbox vs sony.

MS "bawi" sie w konsole i gry bo ich na to stać. I jest to co jest. Choć coraz lepiej im to wychodzi.
Tyle studiów co kupili i pewnie jeszcze kupią to za pare lat beda tego owoce.

A Sony? Sony musi robić TOP gry na świecie bo inaczej była by kicha z marką.
Bo główny dochód marki to właśnie gry.
Tu polecam zajrzec.
https://www.optyczne.pl/15279-news-Firma_Sony_opublikowa%C5%82a_wyniki_finansowe.html

Dobrze, ze są jedni i drudzy bo tylko my gracze na tym zyskujemy. Przydałby sie jeszcze jeden poważny "gracz" w tym duecie i było by pieknie.

Pozdrawiam.


2

@BordeR To samo z androidem i ios, lepiej mieć wybór niż go nie mieć.

konto usunięte

2

@vangoor indeed :D mnie te wojenki zawsze bawią ps vs x, IOS vs android, niemieckie samochody vs japońskie itp itd

konto usunięte

1

@vangoor dokaldnie to samo, temat rzeka. I ja mam iphona 1500 a ja mam samsunga s7000 black hole. Ja mam taki aparat tyle ramu tyle baterii. Dziecinada 5⁵

1

@BordeR Mamy trzeciego "gracza" i jest nim Nintendo ze swoim Switchem, które sprzedaje się nawet lepiej niż Xbox one i Xsx razem wzięte, ale wiadomo u nas w Polsce inne zapotrzebowanie na gry niż te od Nintendo.

konto usunięte

1

@4drian0 zdaje się iż od ps też się lepiej sprzedaje nigdy nie miałem akurat

konto usunięte

1

@4drian0 tak jest zgadza sie, ale ja nie pisze o ilości sprzedanych konsol.

Chodzi mi głównie o tą wojenke ktora jest smieszna niczym telefon od szefa w piatkowe poludnie bys przyszdl jutrl do pracy.

A co do samego Nintendo to trafia do pewnej grupy odbiorców widac , jest ich spora "grupa" i dobrze. Niech kazdy gra na tym co chce i nie wytyka, że te gry są zjebane a te moje są najlepsze.

1

@Ghotti PS jest wyżej, jeszcze brakuje Switchowi.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_game_consoles

Ja kupiłem Switcha rok temu i świetnie się przy konsoli bawię. Gry od nintendo mają to w sobie, że łatwo się od nich uzależnić. Do piwa z kumplami odpalić takie mario kart albo Super Smash Bros to jest koks.
Ale wiadomo gusta guściki, znam takich co się odbili od konsoli. Trzeba lubić gry od Nintendo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?