- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 852 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 852 Culés
4
Wasze zdrowie robaczki :)
https://zapodaj.net/4a0dc63086daf.jpg.html
1
@macio_944 Dobre to? :)
0
@macio_944 jeden z moich ulubionych gatunków piwa.
Jaki aromat? Białe owoce, żywica? Czy może bardziej cytrusy?
0
@michal26 Nie piłem jeszcze, warte jest swojej ceny?
0
@tomek8756 Bardzo dobre. Ogólnie seria Hoppy Crew od browaru Pinta jest bardzo udana.
@michal26 Świetny aromat dojrzałych owoców. Trochę kokosa, mango, marakui. Cytrusy też wyczuwalne, ale trochę mniej IMO. W smaku bardzo podobnie, bardzo przyjemna słodycz, ekstra pijalne. Polecam, @macio_944 :)
0
@macio_944 mango...kocham!
Smaka narobiłeś.
Będzie w Lidlu, czy raczej specjalistyczny?
2
@macio_944 Johnny Silverhand w tle próbuje mnie namówić do ponownego przejścia CP 2077...
1
@tomek8756 Nie wiem, bo tez nie piłem. To jest Pinta. Siłą rzeczy ciężko o złe piwo. @macio_944 podał aromaty, które ja w piwie ubóstwiam. Mango, kokos i marakuja...idealne połączenie słodyczy i kwaskowości.
Natomiast Maciek ma podobny gust do piw co ja, więc na bank będzie pyszne skoro tak pisze :D
1
@macio_944 Widzę Macio że ty smakosz najwyższych lotów
2
@michal26 Kupiłem w Inter Marche, więc celuj w sklepy tego typu (głównie Inter, Auchan, Carrefour, czy Tesco). W Lidlu może być, ale gwarancji nie daję, bo rzadko z Lidla korzystam :)
@Jakchcesz Dostałem od kumpli z pracy na urodziny tą maskotkę :D
Ja na razie Cybera odstawiłem to poważniejszych DLC. Poza tym... w końcu tego RDR2 muszę zrobić jeśli chodzi o fabułę.
@Encore No rejczel. Ale maczek też czasem wjedzie :D
1
@tomek8756 Pinta robi wybitnie dobre piwa :) z takich jakie dość łatwo można dostać w sklepie to warto je brać w ciemno. To zawsze kwestie gustu, które najbardziej podejdzie, ale jakościowo wszystkie są dobre.
2
@macio_944 I masz już pomysł na nową serie La Rambli. Recenzje piwek :)