La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1003 Culés

6

Ja wiem ze to wczesnie ale Depay pokazal ze mozna wejsc z buta i dawac liczby. Wacale nie trzeba roku aklimatyzacji, jezeli kos ma umiejetosci i pewnosc siebie to potrafi....
A Griezmann dalej bedzie chwalony za pomoc w obronie , walke . Potem strzeli Eibarowi i innym kelnerom. Uzbiera mu sie kilkanascie bramek i ludzie beda twierdzili ze to bardzo dobry zawodnik....

Chyba ze teraz "duch" Messiego go ogranicza.

3

@PatrykBarca depay to typ piłkarza który nie odnalazłby się chyba tylko w Atletico i realu zidana. Mega indywidualny gracz dający również dużo drużynie, przebojowy i pewny siebie to przede wszystkim. W meczu z sociedad podobało mi się jak stracił piłkę i nie patrzył na obrońców tylko ruszył za zawodnikiem realu z wielką zawziętością

0

@PatrykBarca trzeba tylko wziąć piłkę i lecieć jak po swoje. Przykład do naśladowania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?