- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
0
Nocował ktoś w Platinum Towers w Warszawie? Gdzie jest haczyk? 50 euro za dobę we własnym apartamencie wygląda super i bardziej kusząco niż pokój hotelowy w tej samej cenie często.
7
@MontelQ https://www.google.com/travel/hotels/entity/CgoI8synkI3VzqoJEAE/reviews?g2lb=2502548%2C2503771%2C2503781%2C4258168%2C4270442%2C4306835%2C4317915%2C4371334%2C4401769%2C4419364%2C4429192%2C4515404%2C4545890%2C4596364%2C4597339%2C4600531%2C4605621%2C4605833%2C4608035%2C4611077%2C4270859%2C4284970%2C4291517&hl=pl-GB&gl=uk&cs=1&ssta=1&rp=EPLMp5CN1c6qCRDyzKeQjdXOqgk4AkAASAHAAQE&ictx=1&utm_campaign=sharing&utm_medium=link&utm_source=htls&ts=CAESCgoCCAMKAggDEAEaSAoqEiYyJDB4NDcxZWNjODRmNzE5YmFiNToweDk1NTNhYThkMjA5ZTY3MhoAEhoSFAoHCOUPEAgYHhIHCOUPEAgYHxgBMgIIASoJCgU6A0dCUBoA
4
@NaFazieHitman ale za to obsługa "szanuje ludzi z twarzami" xD
2
@MontelQ Problem jest taki, że takie apartamenty to loteria. Byłem tam jedną noc i trafiłem na dość obskurny. Dziura w ścianie, śmierdzący fotel, tv po przejściach, łazienka dosłownie pokryta kamieniem i umyta,na odwal kuchnia. Na szczęście sypialnia był czysta i dało się wyspać. Śniadanie jest ok, ale w postaci voucheru na kanapki, sok, herbatę i croissanta do wykorzystania w pobliskiej kawiarni. A przy samym wejściu to jakiś czeski film jest. Nikt nic nie wie, a ty latasz jak głupi w poszukiwaniu skrytki :)
1
@fcbarcafan19 lol xD
1
@NaFazieHitman A jak zgłosiłem gościowi że dużo brakuje apartamentowi do czystości to powiedział, że to nie możliwe bo za każdym razem wzywa ekipę, a poza tym się czepiam :)