- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1887 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1887 Culés
0
Waszym zdaniem jesteśmy nadal TOP5 najlepszych klubów na świecie? Bo moim zdaniem nie xd
2
@clyde top10 imo
3
@NaFazieHitman do 10-tki na luzie. Smutne czasy. :(
0
@clyde Top 5 napewno nie
0
@clyde @NaFazieHitman a tak z ciekawości to jaka jest Wasza TOP 5?
4
@clyde City,Psg, Chelsea, Atletico, Bayern TOP 5
0
@clyde Na ten moment zdecydowanie nie.
0
@clyde no gdzie pani :P top 10. Czysto piłkarsko PSG Bayern City Chelsea Liverpool lub Atletico chociażby
0
@Yoshi94 Top4 to na pewno: PSG, City, Bayern, Chelsea a kto 5 to ni wim
0
@dawidor9 Atletico
0
@Encore A to Liverpool już taki słaby, że się do 5 nie łapie? :o
4
@Ghotti https://zapodaj.net/5eace8cc08f0b.jpg.html
Google mówi coś innego panowie. ^^
@Fenyx @dawidor9 @Yoshi94 @Encore
0
@MesQueUnClub_87 No Liverpool słaby sezon miał
0
@clyde hurra :D
0
@Yoshi94 moja topka, ale nie pod wzgledem sympatii
Bayern,PSG,City,Liverpool,Chelsea/Atletico
@Encore wez mnie nie wkurzaj ze slabym sezonem Liverpoolu. Grali bez obroncow praktycznie, a i tak top3 ugrali w lidze
1
@clyde Google też mówi, że Real jest na 2 miejscu :] dodam, że jest to ranking na 2020 rok :P
Wierzysz bezdusznej technologii czy nam cwaniakom?
1
@NaFazieHitman google nie kłamie :D
4
@Fenyx niech sobie będą, ważne, że za Nami.
( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
0
@Rust_Cohle No to 3 miejsce na dużym farcie xD
0
@clyde żeby nie ten Juventus to bym się nabrał :D
0
@Ghotti no wpisałam sobie na google hasło i tak wyszło. XD
1
@clyde
1 psg
2 City
3 Bayern
4 Chelsea
5 Atletico
6 Liverpool
7 Real
8 Barca
9 Juventus
10 Man United
0
@clyde Real jest gdzieś między Stade de Reims a Stalą Mielec, dlatego ranking jest sfałszowany :P
0
@MesQueUnClub_87 a łapie?
0
@Odcinkowy Nie wiem, nie śledzę, dlatego też pytam.
0
@Coutinho007 juve nad MUTD?
0
@MesQueUnClub_87 ok. No ja też nie twierdzę że łapie, głośno się zastanawiam :)