- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1071 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1071 Culés
7
Jeśli są głodni to konserwe też zjedzą
https://mobile.twitter.com/szachmad/status/1428598192220803074
4
@ObiwanKenobi niech jedzą co dostaną, a nie będą wybrzydzać ;)
0
@ObiwanKenobi Ludzie już się nudzą, że takie afery wymyślają? Spoko, pomyliła się. Ale jeżeli nie będą mieć wyboru to zjedzą, albo po prostu mają gdzieś ten nakaz. Tak samo jak chyba większość katolików w piątek nie powinna jeść mięsa, a jednak to robią.
14
@ObiwanKenobi W ogóle w Koranie znajduje się taki cytat:
"Kto jednak będzie zmuszony w czasie głodu, nie będąc skłonnym dobrowolnie do grzechu... – zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!"
Czyli w głodzie muzułmanin mógłby zjeść m.in. wieprzowinę. W chrześcijaństwie człowiek w piątek też może zjeść mięso jeżeli nie ma żadnej innej możliwości, a jest głodny. Kwestia jest w tym czy popełnia grzech celowo/dla przyjemności czy z wyższej konieczności
0
@Kgorecki2500 to nie afera tylko wyśmianie.
1
@barcelonaLM tutaj nawet nie chodzi o to czy zjedzą tylko o to, że te osoby nawet nie wiedzą komu pomagają
0
@ObiwanKenobi Dlaczego uważasz, że nie wiedzą komu pomagają? :D
Może właśnie mają taką samą wiedzę jak @barcelonaLM , która pozwala na jedzenie takich rzeczy.
0
@macio_944 i dlatego spośród mnóstwa produktów w sklepie wybierają akurat wieprzowine. Odrobinę wyobraźni.
Czyli w tym momencie one przymuszają ich do grzechu bo mając ogromny wybór kupiły akurat wieprzowine.
0
@ObiwanKenobi A jak oni zmuszają przyjezdnych by ich zasadom się podporządkować to jest ok, a świnki sobie nie zjedzą, choć to nikomu krzywdy nie zrobi :)