- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 852 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 852 Culés
0
Dlatego nienawidzę okresu transferowego.
Kiedyś były konkretne informacje i było wiadomo co i jak.
Teraz każdy prześciga się w co raz to kolejnych plotach i przez to od paru lat te okienka zamiast ciekawić, powodują mdłości.
Obecnie nie wierzę w żadne bomby, info z otoczenia piłkarza, a nawet w gości typu "tier1", bo nawet oni ostatnio nie są wiarygodni.
Najpierw saga z Messim, teraz była posucha, to nakręcają temat Mbappe - Ronaldo, a tak naprawdę guzik z tego będzie.
0
@norbi77 Z jednej strony nienawidzę, z drugiej sprawdzam codziennie po kilka razy :) więc to chyba zboczenie :)
0
@tbas Nie, to piętno obecnych czasów.
I tak to właśnie działa.
Ktoś puści jakąś plotę i choć w duchu wiesz, że to zapewne bzdura, to sprawdzasz, żeby się upewnić i...kilknięcia się zgadzają :)
0
@norbi77 To Twoja wina, że bierzesz te newsy tak do siebie. Ja je traktuje z przymrużeniem oka od zawsze i problemu z tego powodu nie mam. Nie wyobrażam sobie przejmować się newsami gościa z neta do takiego stopnia, żeby miało powodować to u mnie mdłości.
0
@norbi77 Ja to np. Się chyba wypaliłem lub zestarzałem XD
Mnie już jakieś plotki transferowe, kto gdzie przyszedł kto gdzie odszedł, kto gdzie gra już nie obchodzą. Intersuje mnie tylko lub aż Piłka oraz piękne widowiska.
Np. Odejście Messiego jak mam być szczery po mnie spłynęło, to celebryta, oni wszyscy to celebryci. Piłką rządzi hajs, piłka to biznes. Ja w Piłce chcę widzieć tylko i wyłącznie sport.
0
@Image Nie zrozumiałeś mojego komentarza lub źle go napisałem :)
Chodziło mi o to, że rzygam tymi informacjami z dupy. Gdzie nie wejdę to jakas plota transferowa i od tego nie uciekniesz. Nie biorę ich na poważnie (co możesz zobaczyć w moim poprzednich komentarzach), ale są denerwujące, bo na stronach sportowych i nie tylko jest tego od zayebania i nic innego nie przeczytasz na temat piłki.
A kiedyś jak były rozmowy na temat jakiegoś zawodnika, to faktycznie były, a nie wymysły jakiś pseudodziennikarzy.
1
@Andi18 Na temat Messiego napisałem tutaj podobny post i jakoś nie zalewałem się łzami :)