- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
0
Nie plujcie sobie w twarz w komentarzach( jeden pieseł na jaki temat)
Jeden mądrzejszy od drugiego...
A ja sie pochwale kolejny raz moim pieskiem :)
Parę osób pytało co to za rasa.
Bordercollie maść bluemerle.
《 relaksik》
https://iv.pl/images/1f06a279b58282713035fc01c74011e5.md.jpg
https://iv.pl/images/96620fa460270c4a07ecc1be84315d9c.md.jpg
https://iv.pl/images/a85ba017b22539a1767c4df3da560e2b.md.jpg
Psy to bardzo fajne zwierzęta, nie dorastamy im do pięt.
1
@BordeR słodka psinka, kocham najbardziej psie nosy, a Twój ma cudowny. ;( Wzrusza mnie jak ludzie tak kochają swoje pieski.
0
@clyde dziękuję :) jedni kochają żółwie inni gekony czy to pająki.
Ja kocham psy. Pozdrawiam
1
@BordeR Trzeba przyznać, że umaszczenie ma zjawiskowe.
0
@MesQueUnClub_87 dzięki, nie tylko Ty sie "rozpływasz" na jej wygląd:)
1
@BordeR ja też kocham. Najbardziej na świecie kocham właśnie psy, a w szczególności mojego psa. Jakbym mogła mu oddać 10 lat mojego życia to bym to zrobiła bez wahania. Niech Ci się chowa zdrowo, bo pewnie w kość Ci da z zabawami i spacerami :D
0
@clyde dziekujemy raz jeszcze:) u mnie nie ma z tym problemu ja lubie sport i takiego właśnie pieska chciałem. Ale tak racja ta rasa ma.do siebie, ze prędzej zdechnie z wycieńczenia niz Ci pokaze, ze nie ma sił. Bardzo wymagająca rasa.
1
@BordeR ja mam mieszańca terriera, ma 10 lat a istny wulkan. :D jak miał rok to dziennie 5 godzin na spacerze. Rano pół h, potem 2h, po południu znów i wieczorem znów pół h... Do tego w domu ciągle gryzienie skarpetek i bieganie za piłką. Też na szczęście lubię sport i spacery więc to nie był problem. W Twoim piesku się zakochałam i zaraz będę sprawdzać po ile takie chodzą xD