- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
2
Co sądzicie o takim składzie Barcelony B na ten sezon? Brak newsów o nowych transferach (poza Emre Demirem), przydałoby się też niektórych sprzedać lub wypożyczyć, ale o tym też cisza. Zapraszam do dyskusji. @ViscaBarca123 @JarekS @horang
0
@SamuraJack jak wrócę do domu z pracy, to coś popiszę na ten temat i wyrażę swoje zdanie.
0
@SamuraJack boli brak Orellany.
0
@SamuraJack prawdę powiedziawszy kształtowanie Barcelony B niemal zatrzymało się od momentu odejścia Messiego oraz faktu że tylko Pique zgodził się na obniżenie pensji.
Obserwując sytuację gdy zawodnicy pierwszego zespołu nie są sprzedawani to można śmiało stwierdzić że nie będzie tam miejsca np dla Gaviego, którym Koeman jest zauroczony - ale ma kogo innego przesunać do Barcelony B. Ze względu na powrót Cou nie ma gdzie wstawić Gaviego i niemal jest pewne że 80-90% sezonu będzie grał w Barcelonie B. Do tego Nico zostanie w pierwszej drużynie bo zastąpi Metheusa Fernandesa, a Yusuf Demir zajmuje miejsce Messiego, natomiast Collado wypełni lukę po Trincao.
Trener Barcelony B szykował jakieś 2 wielkie niespodzianki transferowe, ale jak napisałem od odejścia Messiego jest cisza.
Atmosfera też ponoć lekko siadła podobnie do pierwszej drużyny, gdzie dochodzą głosy że niby część zawodników czuje się oszukana przez Laportę faktem że mieli obiecanego Messiego w Barcelonie i możliwość treningu z najlepszym piłkarzem świata dla wyróżniających się.
Co uważam o składzie? Bardzo fajny - pozbyliśmy się nierozwijających się zawodników i zastąpiliśmy ich zawodnikami którzy dobrze rokują. Wiadomo że muszą się zgrać, ale mi kadra się podoba - jest młoda i mają trenera który będzie kładł nacisk na szkolenie. Jak chodzi o drużynę rezerw jestem spokojny bo dla mnie osobiście szkolenie dużo ważniejsze niż sam skład - dla mnie może i brakować 2-3 zawodników jak teraz i tak będzie ok bo chcę zobaczyć jak zawodnicy się rozwijają i są przygotowywani do gry w pierwszym zespole bez potrzeby powtarzania indywidualnych kilkumiesięcznych przygotowań przez Koemana.
0
@SamuraJack ogólnie w Barcelonie B zrobił się mega bałagan bo jest przesyt zawodników i tak samo jak w pierwszym zespole nie udało się ich sprzedać, mowa o Mai, Matheusie. Manaj chyba zostanie z pierwszym zespołem, a w zimie odejdzie.
Demir będzie w dynamice pierwszego zespołu, i wydaje się że Gavi również będzie częściej w pierwszej drużynie niż w rezerwach.
Najmocniejszy skład dla mnie po tym co widziałem:
Tenas
Igor-Comas-Ndiaye-Balde
Sanz
Kays- Aranda
Jutgla- Peque- Zacarias
Zbędne było wypożyczanie Escobara, którego poziom niestety odstaje od reszty.
Ciekaw jestem Kaysa, Ndiaye i Igora, którego chętniej bym widział na środku obrony.