- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1295 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1295 Culés
1
Wg nieoficjalnych informacji, część Konfederacji (narodowcy) zagłosuje za ustawą lex TVN. Nadal jednak nie wiadomo czy projekt będzie procedowany w środę.
7
@barcelonaLM wolnościowcy...
1
@barcelonaLM wolnosciowcy xDD
0
@arasz1819 @patry295 znaczy narodowiec to z definicji za bardzo wolnościowy nie jest xD Bosak raczej będzie głosował przeciw, ale pozostali z RN mogą mieć już inne zdanie
1
@barcelonaLM To ciekawe jakby oni rządzili krajem mając tak różne poglądy w sprawach wolności/gospodarki. To jest mem nie partia
0
@patry295 Konfederacja z definicji (nie chodzi o partię) to związek państw, osób o różnych poglądach ale Zjednoczonych w jakimś jednym celu. Tutaj Korwin zrobił konfederację z RN żeby wejść do Sejmu. Jakby doszło do sytuacji że Konfa ma rządzić to szybko by się rozpadli
4
@arasz1819 Już wiele razy pisałem: partia mem.
1
@patry295 @barcelonaLM otóż to. Taki zlepek, ze po roku rządzenia znowu wybory by musieli rozpisywać:]
5
@arasz1819 W międzyczasie zdążyliby stworzyć państwo wyznaniowe, wprowadzić obowiązek uczęszczania na mszę w niedziele, wprowadzić getta dla osób innej orientacji oraz mandaty za seks przedmałżeński
1
@barcelonaLM @patry295 @macio_944 Tak tylko przypomnę głupotki, które wypisywał na TT.
3
@kremowka2137 Krzysiu lubi robić k*** z logiki
0
@barcelonaLM Najśmieszniejsze jest to że janusz śmiał się z ugrupowania kukiza że pół w prawo pół w lewo ale jak to się dzieje u niego to ok.