- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 508 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 508 Culés
0
Hmm, jeszcze 2-3 transfery do Barcy. Myślałem, że może Romero, ale jak widać nie. Kto wam przychodzi do głowy? Mi teoretycznie Saul (wymiana za Griezmanna + kasa) i może ten Mir.
8
@LuisSalvano A mi się wydaje że nikt już nie przyjdzie.
0
@LuisSalvano Nie widzi mi się już żaden transfer, szczególnie przed pozbyciem się zbędnych zawodników.
No i w zależności jak potoczy się sprawa z Leo.
0
@LuisSalvano Przecież Laporta mówił że nie wie czy jeszcze jakieś będą. Ja wątpię chyba że jakaś jedna zamiana
1
@LuisSalvano Bramkarz (po odejściu Neto), środkowy obrońca (po podejście Lengleta i Umtitiego), pomocnik (po odejściu Pjanicia/Moriby).
0
@LuisSalvano Nikt wiecej nie przyjdzie.
0
@LuisSalvano ja bym wolał sie pozbyć Lengleta lub Umtitiego jeden robi wylewy na obronie a drugi u lekarza ciągle...ale obstawiam ze nikt nie przyjdzie
0
@LuisSalvano dziwne, że nikt Neymara nie wymienia zawsze były jakieś śmieszki :/
0
@kamilop Mariusz stwierdził że nikt nie przyjdzie, więc na pewno będzie jakiś transfer :P
0
@BarcaInfo W sumie to ma sens. Odejście Moriby i Pjanicia, a w ich miejsce Saul za Griezmanna
0
@Explode tak tak zaraz po powrocie brazola i konferencji veratiego..
0
@MarioVeB! czyli Messi nie przyjdzie?