La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

2

Tak by się zjadło makaron z pesto, ale rządzi PiS, więc idę pokornie po schabowego z pyrami (po polsku: ziemniakami) i polską kapustą nawożoną polskim glifosatem.

3

@Comentateiro Na podwoziu świni powinna być pieczątka z atestem "Tylko Polska". Innego wieprza nie ruszaj, bo nie daj Panie Boże z importu to hiv i lgbt murowane.

1

@Comentateiro Mmm Pesto to jest coś.

1

@Comentateiro A jak PO dojdzie do władzy to będziesz jadł tylko MAULTASCHEN i jeździł BMW, Mercedesem, Oplem, Volkswagenem, czy Audi xD

0

@AlexDark00 czasem sie zastanawiam jak trzeba miec zryty dekiel zeby cos takiego wymyslic wierzyc w to i napisać.

0

@AlexDark00 Wtedy tylko wurst i ALDI. Ja się dostosuję, pracuję nad giętkim kręgosłupem

0

@kazbychu Chodzi Ci o mój komentarz?

0

@AlexDark00 ogolnie. A nie wiem czy pisales to jako ironia czy faktycznie tak myślisz.

0

@kazbychu Ironia, "xD" na końcu zdradza.

1

@AlexDark00 oki, stary juz jestem i nie obczajam niektorych znakow itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?