- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 792 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 792 Culés
4
Donyell Malen idzie do BVB? Były jakieś takie plotki?
1
@Kwiatek67 tak było ich dosyć dużo
W sumie to jestem zdziwiony ze jeszcze do nich nie przyszedł
2
@kryhaa Szkoda że Barcelona nie ma pieniędzy.
3
@Kwiatek67 oszczędzają żeby Haalanda za rok sprowadzić. Teraz jak było El Clasico Messi vs Ronaldo, teraz będzie Haaland vs Mbappe :)
0
@dzefrej234 podziwiam myślenia. Barcelonę nie będzie na taki transfer stać przez co najmniej dwa lata. A wy tu już go chcecie. Zacznijcie myśleć realistycznie. Wtedy nie będziecie się zawodzić. Za rok Haaland 75 mln ale do tego liczyć drugie tyle na Raiole i ojca itp. I wy na serio myślicie ze Barcelonę będzie na niego stać?
0
@VegetaPolska Chopie Laporta ma łeb na karku, posprzedaje, pokombinuje i będzie ;D
0
@dzefrej234 chłopie. Pensje to pewnie będzie chciał na poziomie obecnego Grieza. To nie jest realny transfer. Laporcie trochę zajmie ogarnięcie całej sytuacji. Nie robcie też z niego Boga. Bo to nie jest takie hop siup. W Realu jest podobna sytuacja. Te odpady jak Isco itp. Oni nie chcą odchodzić. W Barcelonie jest tak samo. To nie takie proste jest ich wygonić
0
@VegetaPolska damy w ramach rozliczenia za rok Griezmanna :D
1
@VegetaPolska spojler
Gratulacje zostania bogiem zniszczenia
Panie vegeto ;D
2
@Kwiatek67 Jako fan i osoba sprawdzająca każdą informację na ten temat powiem dokładnie jak i co wygląda. Dortmund chce bardzo po fiasku z Madueke, Malen dużo bardziej preferuje ten ruch niż do Liverpoolu i uzgodnił pensję czy kontrakt, ale PSV i Borussia targają się o trzy miliony euro (dają 27, chcą 30). Pojawił się podobno nowy problem, ponieważ Raiola ma podobno chcieć zawyżyć koszty tego transferu, czytaj chce aby ruch był przepłacony i reszta pieniążków wylądowała na jego konto, nie PSV.
1
@kryhaa a dzięki dzięki. Tak obstawiam że będę Bogiem zniszczenia a ten pajac Kakarot aniołem haha
0
@Khajio Dziękuję Ci bardzo za info.