- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
1
Assassin Creed Odyssey czy Valhalla ?
Mam spory dylemat
3
@barcanawieki Valhalla zdecydowanie
1
@barcanawieki Zdecydowanie Valhalla
1
@barcanawieki Valhalla, jedna i druga jest zdecydowanie za długa ale Odyseja to flaki z olejem.
W przygodach wikinga nie ma tylu questów w jednym stylu choć czuć i tak powtarzalność to jednak to zupełnie inny poziom. Do tego bardzo sympatyczna eksploracja i generalnie niezła rozgrywka. Tylko audio jest tak wykastrowane że słuchać wszystko z efektem jakbyś nakrył głośnik kocem, tak okrutnie to skompresowali.
Tego greckiego i egipskiego asasyna nie dałem rady grać dłużej niż 10 godzin i poszło do żyda. Valhalla naromiast ukończona i miło wspominam. Udany i wart polecenia tytuł.
2
@barcanawieki Dla mnie "Odyssey" zdecydowanie lepszy.
Przy Valhalli się strasznie wynudziłem. Monotonny świat, a Asgard wygląda jak zwykła lokacja, walka non stop taka sama (nawet jak broń zmienisz to nie ma dużej różnicy), a sama historia też dupy nie urywa. Najazdy są fajne na początku, bo potem okazuje się, że są na jedno kopyto. W "Odyssey" system walki to mistrzostwo i dlatego odbijanie twierdz można na różne sposoby. Piękny świat, pałace, grobowce, miasta, kopalnie, doki i mnóstwo mitycznych i historycznych wątków i postaci. Walki na morzu to poezja. Atlantyda jest przepiękna, labirynt Dedala, w który napotkamy Minotaura jest mroczny, są też inne bestie z mitologii, ruiny dawnych budowli i odnajdywanie różnych broni oraz zbroi. Poza tym tematyka Spartan i Leonidasa, walki na arenie gladiatorów i polach bitwy to perełka.
Ja gram już 200 godzin i dalej popykam :)