- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2192 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2192 Culés
1
To jest ciekawe, że chyba każdy trener, który dochodził do 1/2 LM jest gorącym towarem, który znajduje zatrudnienie w wielkim klubie np. Pochettino, Nagelsmann, Tuchel, a trener ten Hag, który osiągnął tak wiele z niedocenianym Ajaxem nie jest kuszony przez wielkich. Ciekawe ...
1
@Comentateiro Chyba, ze tocza sie jakies zakulisowe rozmowy.
0
@JimMorrisonFCB Może, ale plotek żadnych nie słyszałem. A wydaje mi się, że on potrzebuje do rozwoju lepszego klubu i pewnie nie jeden klub mógłby postawić na obiecującego trenera. W Ajaxie już więcej nie osiągnie
1
@Comentateiro Widzialbys go w Barcelonie?
0
@JimMorrisonFCB Tak, byłem bardzo za nim po triumfie z Ajaxem. I powiedz mi co byśmy stracili zatrudniając go? Przecież ostatnie 2 sezony i tak są zmarnowane. I nawet sprawdzając papiery Haga i Koemana, Ronald nigdy nie dotarł do 1/2 LM, a nawet jeśli docierał do 1/4 z PSV to było w czasach gdy piłka była inna.
Postawiliśmy na średniaka, a potencjalny talent dalej jest niesprawdzony. Nie mówię, że by wypalił, ale bez przetestowania go, nie dowiemy się
2
@Comentateiro to świetny trener, Cruyffista pełną gębą - co istotne ma kontrakt do 2023 roku i klauzulę odejścia 40mln euro. Jeśli po Koemanie np. za 2 lata miałby ktoś przejąć Barcelonę to byłby nieporównywalnie lepszym wyborem niż Xavi z doświadczeniem ligi bananowej.
Koeman do rozwoju młodzieży jest świetnym trenerem - wg mnie to było decydujące przy jego pozostaiu w Barcelonie, gdyż zespół się rozwijał, a to było jego zadaniem w poprzednim sezonie. Uważam że w zmianie pokoleniowej jest jeszcze wielki obszar pracy do zrobienia - poważnie jeśłi nie będzie negatywnych niespodzianek to latem 2023 zawita do nas trener pokroju Ten Haga, a teraz jest czas na budowanie szkieletu, który będzie działał przez najbliższe kilkanaście lat.