La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1679 Culés

25

Mięso powinno być zakazane* i nie ma tu dyskusji.


* z wyjątkiem wieprzowiny, wołowiny, drobiu, dziczyzny i baraniny

konto usunięte

8

@Comentateiro
Jesteś jednym z mądrzejszych użytkowników tej strony.

10

@Comentateiro Madrego az milo poczytac.

0

@JimMorrisonFCB @Rust_Cohle Nie tak szybko, proszę nie obrzucać mnie "inwektywami". Okresowo ograniczam mięso i to całkiem mocno.

0

@Comentateiro Wzgledy zdrowotne, czy swiatopogladowe?

2

@Comentateiro ja też. Nic nie jadłem od ostatniego posiłku

1

@JimMorrisonFCB Tylko zdrowotne, mięso nam serwowane faktycznie jest szkodliwe. Nie ma porównania z tym co ludzie jadają, np. kuraka, świnię z własnego chowu. Z kolei tych rezygnujących ze względów światopoglądowych rozumiem. Czasami mnie samego ta masowa rzeź przeraża, ale w końcu człowiek jest człowiekiem, a mięso dobrej jakości jest smaczne. Nie urodziliśmy się trawożerni.

0

@Comentateiro To prawda. Mieso ze sklepow nie ma nic wspolnego ze swojszczyzna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?