- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1013 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1013 Culés
0
Trincāo jest kolejnym zawodnikiem o którym mówi się że "Premier League to idealna liga dla niego". Nasuwa się więc pytanie po co my takich zawodników kupujemy?
7
@Nano22 Tego nikt nie wie.Ogólnie szybkobiegacze nie pasują do Barcelony.
7
@Nano22 Zapytaj Bartomeu i jego ekspertów, którzy takich zawodników wybrali do Barcy, że 3/4 to sie nadaje tylko do takich Wolves czy Evertonu...
3
@Encore Trincao akurat super szybki nie jest.
1
@VenoM Czy ja wiem.Potrafi ,,depnąć''.
0
@Encore Wie pewnie ten co ich tu spriwadzał, albo dzisiątki na skrzydła lub do pomocy (Cou, Griezmann, Arda) albo szybkobiegacze, którzy na małej przestrzeni się gubią (Semedo, Dembele) albo półśrodki (Gomes, Aleix, Paco, Arthur, Trincao, Malcom, Digne, Firpo) albo emeryci na wysokich kontraktach jak Vidal czy Pjanić, albo wynalazki jak Boateng, Braith, Douglas o Matheusie to już nie wspomne nawet z czystej przyzwoitości, że taki ktoś tu wgl trafił... Nie wliczam Miny i Paulinho bo chociaż coś na obu zarobiliśmy.
0
@Encore Czy ja wiem czy tak potrafi depnać, on polega na dryblowaniu lewą nogą coś jak Mahrez, Hakim Zyech czy Di Maria.
0
@Coutinho007 No nie zgodzić się z tym nie mogę bo patrzysz z innej perspektywy czasowej, nazywanie Paco czy Arthura półśrodkami jest nie sprawiedliwe bo oni mieli potencjał na grę w Barcelonie, do tego skład to nie tylko wyjściowa 11 i zakup najciekawszego LO w lidze Firpo na pewno ma sens, tak samo jak Malcoma(choć wypadało by zapytać trenera). No i Dembele nie gubi się w małej grze.
A jak nazwał byś zakup wernera :) tego o którego się tak dopominałeś?