- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1915 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1915 Culés
17
Nie ma co się przejmować tym Tuskiem. Dostał rozkaz od Angeli, że ma wrócić, bo finansowanie z Niemiec jakichś Trzasków i Hołowni nie przynosi efektu, więc wrócił. Ale Tusk jak to Tusk, pogada sobie, zrobi zamieszanie, poudaje Greka, poopowiada trochę bajek i za pół roku wróci do Brukseli tłumacząc się, że nic więcej nie mógł zrobić.
8
@ProMILs ja się na tematy polityczne z reguły nie wypowiadam, bo nie,ale chciałbym tylko zasugerować ze MOIM zdaniem powrót tego Pana da jeszcze wiekszy wzrost w sondażach partii obecnie rządzącej :D więc ja nie wie skąd te zachwyty na stronie xD
5
@ProMILs Ktoś zaraz Ci napiszę , że Twój post to narracja z Wiadomości TVP xd
Niemniej Tusk raczej nie pomoże opozycji,a skutek może być odwrotny
3
@Muszynianka Taa, Nowy Ład nie dał, a powrót Tuska da PiSowi większe poparcie xD
Rok temu Tusk nie chciał wrócić na wybory prezydenckie, teraz wraca. Na pewno w PO i sam Tusk ma jakieś badania, że nastroje społeczne się bardzo zmieniły
2
@barcelonaLM bo w nowy wał ludzie nie wierzą, tzn może i wierzą ale jest to dalej nieznane bo nowe. A Tusk nowy nie jest, jest dobrze znany. Narracja "niezależnych" może też być taka ze juz wola kaczusie od złodzieja i przekreciarza Tuska xD i cyk sondaże do góry.
3
@Muszynianka @tomek8756 to bardzo prawdopodobne, że Tusk wręcz pomoże PISowi. Ten człowiek ma największy negatywny elektorat w tym kraju, nawet większy niż Kaczyński, więc zagłosują na niego tylko zdeklarowani wyborcy PO, a ludzie neutralni o których co wybory toczy się spór na pewno mu nie zaufają. Poza tym jego osoba tylko skonsoliduje cały rząd i elektorat, bo politycy będą musieli pilnować się bardziej niż przy obecnej nieudolnej osobie opozycji, a konserwatywni wyborcy, których w tym kraju jest najwięcej, a którzy czasem głosują na PIS , czasem na Konfe, a czasem na PSL, tym razem będą skłaniali się ku największej partii, mającej największe szanse na zwycięstwo.
0
@ProMILs bardzo ładnie to ująłeś, dokładnie.