- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
12
Nie żeby coś, ale trzeba być naiwnym (głupim), aby pisać że dla polskiej polityki powrót Tuska zrobi dobrze. Przecież tylko i wyłącznie odejście Kaczyńskiego oraz Tuska mogłoby zwiastować jakieś zmiany na horyzoncie, a tak duopol PiS-PO na nowo zostanie ożywiony.
2
@Kurkmen dopóki to zepsute pokolenie nie wymrze, to nic się nie zmieni
6
@Kurkmen bo Konfederacja daje zajebiste zmiany. A ile alternatyw po za PIS PO. Normalnie nie wiem na kogo głosować taki dobrobyt
4
@Transu96 oczywiście, bo wcale PiS/PO nadal nie ma wzrastającego poparcia wraz z przedziałem wiekowym. "Moherowe berety" już dawno wymarły, a nic się nie zmienia.
Zrozumcie wreszcie, że partie o skrajnych poglądach typu Lewica i Konfederacja mają poparcie wśród młodych, bo młodzi mają tendencję do skrajnego myślenia i chęci zmian systemowych starszych pokoleń. Z wiekem przychodzi liberalizacja i centrowanie poglądów, stąd duże poparcie dla partii miałkich jak PiS i PO które muszą miesiącami zastanawiać się jakie poprzeć stanowisko.
0
@Transu96 w punkt. Trafniej sie nie dalo. Dlatego jeszcze minie troche czasu za nim "cos" sie zmieni o ile wogole bedzie z czego to naprawiac
1
@Tomek54321 "coś się zmieni" xD Moje ulubione hasło najczęściej młodych wyborców antysystemowych. To idź kurde zmieniał, a nie czekaj aż "coś" i "ktoś" zmieni :D
3
@Bykunn ja sie w polityke nie bawie wiec co mam zmieniac ? Do koryta mnie nie ciagnie. A to jak sie wyrazilem to poprostu moja opinia i tyle. Nie kazdy musi sie z nia zgadzac
0
@Tomek54321 a no to jak się nie bawisz to twoja sprawa ;) to będziesz do usranej śmierci czekał aż się "coś" zmieni. Bo taka opinie ma 99.9% młodych
0
@tbas wiedziałem, że trafi się taki ananasek jak ty i od razu wyskoczy z Konfederacja. Oczywiście lepiej tkwić w tym samym szambie, a nie dać nikomu innemu choć przez jakiś czas rządzić. Nie piszę o Konfederacji, ale np. tworzy się Polska2050. Wolę zagłosować na inną partię, ale nie cały czas na to samo, czyli PiS i PO.
0
@Bykunn no nie bardzo, bo swoj obowiazek gdy sa wybory zawsze spelniam
0
@Kurkmen fajna zasada, zmiana dla zmiany. Nie ważna jaka ważna by zmiana.