La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1626 Culés

3

Adama w tym sezonie w Angli miał najwiecej udanych dryblingów (ponad 100).To więcej niż Mahrezy czy inne Sterlingi.Typowy gość do robienia przewagi a nam z ławki by się ktoś taki przydał.Nikt nie mówi że miałby grac pierwsze skrzypce ale na słabszych przeciwników czy z tymi dobrymi na te 15-20minut.

4

@Encore NIE dla jeźdźców bez głowy.

konto usunięte

2

@Encore i gowno z tego zrobil.
Marne 3 asysty i 3 gole.
Tylko jeden sezon z jako takimi liczbami.

1

@Encore Kupmy do tego kogoś kto ma najwięcej główek i świat nasz.

0

@Rust_Cohle Liczby nie zawsze mówią że jesteś wspaniałym zawodnikiem.

2

@Rewolucja123 No jakoś Dembele tu jest od 5 lat XD

konto usunięte

0

@Encore No, akurat na jego pozycji powinny. Co z tego, ze przedryblowal dwoch jak stracil pilke na trzecim lub podal koslawo

0

@Rust_Cohle Znam jednego zawodnika który ma liczby na poziomie Messiego ale strzela tylko z karnych :C

konto usunięte

0

@Encore zresztą te jego dryblingi to wiesz. Laga do przodu i sie sciga.
W Anglii moze to dzialac, ale w La Lidze z pewnoscia mniej

konto usunięte

0

@Encore już jednego mamy co ma niezłe odejście, ale nie myśli na boisku.

0

@masq No ale taki Adama na ławeczke

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?