La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1759 Culés

26

Aymeric Laporte jest jedną z opcji do wzmocnienia linii obrony Barcelony. Manchester City jest otwarty na negocjacje, a Sergi Roberto mógłby zostać włączony w ten transfer. [Sport] (via: BarcaInfo)

7

@Messibestplayerintheworld brzmi całkiem nieźle, oby się udało włączyć w ten transfer Roberto i jak dla mnie będzie git

0

@Messibestplayerintheworld W takim wypadku 2 ŚO musi odejść, bo Pique, Araujo, Laporte, Mingueza, Lenglet i Umtiti to za dużo. Nie wiem jak Umtiti, ale Lenglet chce zostać i to jest problem, bo jak 1 odejdzie, to dalej będzie 5 ŚO.

0

@FCBMati10 Tylko, gdzie, ten Roberto, niby miał by tam grać? Na prawej Walker,cencelo a o pomocy nawet niema co mówić. Nie wierzę w taki deal.

1

@sila101 czytałem o tym że Guardiola go chce, co on z niego zrobi to juz inna kwestia, oby Roberto juz nie grał w Barcelonie i tyle

1

@Messibestplayerintheworld Laporte to klasowy stoper, ale jego problemy zdrowotne stawiają naprawdę duży znak zapytania.

0

@Eto'o9 R10 coś w tym jest, to samo tyczy się Araujo

0

@FCBMati10 Oby tak było, ale to było za piękne, dla nas i dla niego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?