La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1678 Culés

23



Dawać go na LO!

Może w końcu najbardziej irytujący piłkarz Barcelony w obecnym wieku zasiądzie na zasłużonej ławce rezerwowych...

0

@FC1899Barca ten Sans to co to za dziennikarz. Dużo ostatnio wrzuca.

0

@FC1899Barca Przecież to by było wspaniałe. Laporta niech się nawet nie zastanawia tylko tu trzeba go brać.

4

@FC1899Barca czemu zasłużonej? Niby potrafi w ważnym momencie zawalić, ale jednak trzyma równą formę cały sezon.

19

@FC1899Barca czytam i nie wierzę , Alba to jeden z najlepszych obrońców na świecie jeśli chodzi o LO i Gaya wcale nie będzie miał tak łatwo wykopać go ze składu . Ale fakt świetny transfer

0

@Rewolucja123 Myślę, że on gra tylko dlatego, że jest jednym z nieliczny LO w klubie. Firpo jest za słaby, a Dest to PO a nie LO. Dlatego gra bo nie ma nikogo innego.

5

@Kgorecki2500 Ale też pisanie o zasłużonej ławce, gdy trzyma świetną formę cały sezon, to głupota jakaś.

0

@kaamil1910 @Rewolucja123 Alba pod względem gry w ataku jest bardzo dobry natomiast jeśli chodzi o grę defensywną to jest wielu zawodników lepszych od niego. Na wahadle ma się dobrze ale jeśli mamy znowu grać 433 to uważam że Alba może nie dać rady.

0

@Yoshi94 Świetnie sobie radził przez tyle lat w 433 i czemu nagle teraz ma sobie nie dać rady ?

0

@kaamil1910 nie zgodzę się. Wcale dobrze sobie nie radził w ostatnich sezonach, często spóźniony, zostawiał lewa flankę wolna przez co ŚO musiał asekurować jego pozycję i w obronie robił się chaos.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?