- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1678 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1678 Culés
19
*zawsze gdy pojawia się informacja, że danym piłkarzem interesuje się inny klub i oferuje mu lepsze warunki niż Barca*
Użytkownik La Rambli: "a niech tam idzie... Nie potrzebujemy tutaj najemników!" xD
No, bo przecież jakby delikwentowi inna firma za tę samą robotę zaoferowała sporo lepszą kasę to został by w obecnej z uwagi na miłość do owej firmy.
1
@IronSanHybrid XDD w sumie rel
1
@IronSanHybrid za każdym razem xD
1
@IronSanHybrid wiesz ile razy tacy piłkarze jak Maldini dostawali lepsze propozycje? Nie zawsze kasa się liczy
0
@tbas Wyjątki zawsze się znajdują szczególnie gdy chodzi o wychowanków lub ludzi bardzo zasłużonych dla historii danego klubu. Nie można jednak winić kogoś za to, że chce lepiej zarabiać...
1
@tbas obecnie nie jeden klub ma lepszy projekt sportowy od Barcy, np takie PSG, Man City , Man Utd ,Inter itp wyglądają dużo lepiej sportowo i wydają się być bardziej poukładanymi klubami , więc nie zawsze musi chodzić tylko o pieniądze .
2
@IronSanHybrid Przecież tu naprawdę były przypadki na przestrzeni lat że ludki pisał że jakby oni kopali gałę to dla barcy robili by to za darmo :{
0
@Gall Pewnie by tak było, nawet może by i dopłacali do tego ;)
1
@IronSanHybrid La Rambla taka już jest. Miła, zmienna i okrutna :P
Cały wachlarz emocji i humorków jak u Baby XD
0
@IronSanHybrid Ja go nie winie, po prostu jest mi wtedy obojetny.
0
@tbas @IronSanHybrid Ale Ty mówisz o piłkarzu który już w danym klubie BYL. A nie o takim który przebiera w ofertach. A na końcu mówi że od dziecka im kibicował....:)