La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1678 Culés

0

Jak paszporty covidowe mają się do Konstytucji RP?

0

@Witekk10 tak samo jak pójście na emeryturę w zależności od stanowiska. Patrz mundurowi. Konstytucją to można sobie już dawno tylek podetrzeć

0

@Witekk10 jak inny kraj będzie je wymagał to lepiej je mieć niż nie

2

@Borneo to taki kraj trzeba będzie omijać szerokim łukiem

0

@Barcaa12 Nie. Jest stan pandemii a nie normalny czas i trzeba mieć na uwadze że różne decyzje w tym czasie będą. W normalnym czasie protestowałbym pierwszy.Rzekłbym też że na wojnie takie decyzje to normalne które w normalnym czasie by były niedopuszczalne.Ja się nie piszę na kejne lockdawny , bankructwa, śmierć ludzi na covid i też na raka bo lekarzy zwyczajnie jest za mało.Depresje i powikłania covidowe i wszystkie restrykcje związane.Ja popieram szczepionki i ograniczenia aby wirus nie zmutował i nie spieprzył programu szczepień.Bo inaczej bujać się będziemy z tym długo.poza szczepionkami nie ma nic innego co daje szanse na powrót do dawnego życia.

0

@Borneo po za szczepionkami sa jeszcze leki ktore sa skutecznie blokowane przez firmy farmaceutyczne bo nie bedzie z tego takiego zysku. Tu wcale nie chodzi o zdrowie tylko o biznes. Przemysl farmaceutyczny jest obecnie najlepsza branza pod wzgledem zysku bija na glowe tych wszystkich szejkow.

0

@Barcaa12 lek nie będą działać na osoby bez objawowe których jest sporo jak jest fala.Szczepionka ma przewagę zaszczepiona osoba ma antyciała które działają w momencie kontaktu z wirusem jak wejdzie do organizmu.W przypadku leków to ty nawet nie wiesz że musisz taki lek wziąć.U mnie antyciała rozwinęły się po 1.5 tyg skończyłem w szpitalu.Przy starszej łagodniejszej wersji wirusa.Co do leków opartych na antyciałach nie działają na ciężkie przypadki.
Leki są wspomagaczem podobnie jak lockdawn ale ani to ani to nie załatwi wirusa.Też nawet jak będziesz wiedział że lek trzeba wziąć musisz umówić się z lekarzem co trwa aby dał ci receptę musisz pójść on musi jeszcze w tej aptece być a czas leci a wirus robi swoje.Kompletnie nie ma znaczenia czy ktoś zarobi czy nie .Znaczenie ma to ze ludzie umierają są lockdawny bankructwa.Istotne jest to aby wrócić do dawnego życia q nie budzić się ze stresem.Dlatego szxzepuenia są ważne .Na lekach też jest biznes.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?