- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
2
Patrisse Cullors (współzałożycielka ruchu BLM)
"Palestyna jest RPA naszego pokolenia i jeśli nie podejmiemy odważnych i odważnych działań, aby zakończyć imperialistyczny projekt, który nazywa się Izrael, jesteśmy skazani na zagładę ”."
Dość odważna opinia..
https://www.wnd.com/2021/05/watch-blm-co-founder-explicitly-call-end-israel/
4
@tomek8756 No to Biden będzie musiał obrócić się przeciwko BLM, bo Żymianie sobie na takie gadanie nie pozwolą
1
@tomek8756 Czekaj, czy dobrze zrozumiałem. Ona chce zabrać Żydom/Izraelitów ( nie wiem do końca jak powinno się mówić) ich kraj ?
1
@Kgorecki2500 Tak,to zrozumiałem, tą wypowiedzią tylko dolała oliwy do ognia do konfliktu Izrael -Palestyna
0
@tomek8756 To ciekawe czy to jest powiązane z polityką i oziębieniem na linii Izrael-Usa, czy sama tak wyskoczyła.
1
@Kgorecki2500 A to nie jest przypadkiem tak, że najpierw Palestynie zabrano ziemie i oddano żydom w ramach "zadośćuczynienia" za II WŚ?
0
@Ingiel Pewny nie jestem, ale obecny Izrael leży na terenach na których historycznie miało znajdować się stare państwo Izrael. Palestyny była chyba później. Na początku mieli się jakoś terenem podzielić, Żydzi się na to zgodzili ale Palestyńczykom i Arabom to nieodpowiadało.
0
@Kgorecki2500 Ciekaw jestem czy w tej kwestii Izreal jest traktowany wyjątkowo. Brzmi trochę jak amerykanie mieliby oddać kilka stanów pod ręce indian. Nawet czasowo bliżej nam do tego okresu niż historycznego Izraela. A sami indianie doświadczyli w swojej historii większej krzywdy niż Żydzi.