- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
8
Połowa narzeka na Wijnalduma ale przypominam na Paulinho też 99 procent narzekało a później nie wyobrażali sobie składu bez niego . Byłem między innymi też przeciwny temu transferowi bo był za drogi ale tego transferu już nie krytykuje tylko czekam i daje każdemu szanse
0
@Mroziu Plus tego transferu jest taki, ze przychodzi za darmo. Paulinho przychodzil za prawie 40 mln, wiec krytyka pod jego adresem byla bardziej uzasadniona (to ze sie pozniej splacil transferem do Guangzhou to inna sprawa).
1
@Mroziu Narzeka bo w pomocy jest tylko jeden kreatywny pomocnik, który gra u nas długie podania, przerzuca piłkę i rozgrywa a my kolejnego krotko grającego Box2Boxa sprowadzamy, który ma średnią długich piłek aż 1, dla poróenania Thiago Alcantara ma 5, De Jong aż 2 a Pedri też 1.
0
@Mroziu Nie rozumiem narzekania. Wijnaldum to bardzo inteligentny, poukładany, pracowity i oddany klubowi piłkarz. Ponadto będzie dzielił szatnie z De Jongiem i Depayem, a na dodatek Koeman jest fanem jego talentu, więc w założeniu powinien pasować do drużyny.
0
@AdamS9882 A ja rozumiem. W kreacji pomoc jest denna od lat a my kolejnego Box2Boxa bierzemy.
0
@Coutinho007 Tu nie trza wirtuoza, tylko kogoś kto będzie zapieprzał tam i z powrotem za leniuchów, kogoś komu będzie chciało się wracać. Barcelona 80% posiadania i 20 strzałów, a wygrywają ogóry po dwóch dobrze wyprowadzonych kontrach...
0
@John_Doe Wirtuoza też, De Jong sporo już i tak zasówa a rozegrać to nie ma kto poza Busim. "nie trza wirtuoza, tylko kogoś kto będzie zapieprzał tam i z powrotem za leniuchów," Przypomnij sobie pomoc Vidal Rakitić Busquets.
0
@Coutinho007 Był "łobuz" Vidal ;)