La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

4

Kiedy ostatni raz Laporta robił rewolucję, pożegnaliśmy Ronaldinho, Deco, którzy mieli najlepsze lata - w teorii - mieć przed sobą i promowanego na następce R10 Gio dos Santosa (do tego ze składu poleciał mistrz świata Zambrotta). Żadne z nazwisk, które teraz może odejść (poza Messim), nie zbliża się poziomem do R10 i Deco. Skończyła się generacja. Czas pożegnać Pique, Langleta, Roberto, Busquetsa. Dali nam wiele, ale czas spojrzeć w przyszłość, a nie żyć sukcesami z przeszłości.

0

@Eto'o9 R10 Roni sam odszedł. To nie decyzja zarządu

konto usunięte

0

@Eto'o9 R10 O mordeczko. Wiesz może coś ciekawego od INP odnośnie rewolucji w Barcelonie? Mam ofc na myśli coś co nie pojawiło się w innych mediach jeszcze.

@tbas toś się teraz skompromitował. Jak sam Laporta w wywiadzie mówił, że pojechał do niego do mieszkania osobiście powiedzieć mu, że musi go sprzedać i płakali.

0

@Eto'o9 R10 Czas pożegnać całą starą gwardię, z Messim i Albą włącznie.

0

@masq Nie pytałem ich o nic od wieków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?